Полісся — Оболонь 2:0 Відео голів та огляд матчу УПЛ

02 вересня 2023, 18:16 | Футбол | Оригінал статті

Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату України, що відбувся 2 вересня 2023 року, 15:00.

У рамках шостого туру української Прем'єр-ліги житомирське Полісся здобуло перемогу над київською Оболонню.

Слід відзначити, що обидва свої голи команда Юрія Калітвінцева забила вже у компенсований до другого тайму час, граючи у більшості: спочатку Грицук реалізував пенальті, а після Козак поставив крапку у цьому протистоянні.

До вашої уваги відео кращих моментів матчу Полісся — Оболонь у 6 турі української Прем'єр-ліги-2023/24:

Полісся — Оболонь 2:0 Голи:  Грицук, 90+7 (пен. ), Козак, 90+9 Полісся:

Бойко — Кравченко, Чоботенко, Шабанов, Смоляков — Крушинський (Кушніренко, 46), Танковський (Грицук, 82) — Назаренко (Козак, 46), Аріелсон (Мустафаєв, 62), Макуана —  Будківський.

Оболонь:  Федорівський — Нагієв (Вовкун, 78), Приймак, Карась, Осман (Прокопенко, 64) — Чернов (Мединський, 46), Черненко (Косовський, 64), Мороз, Груша (Суханов, 73) — Слободян — Тарануха.

Попередження: Смоляков, Будківський — Тарануха На 90+4-й хвилині був вилучений Тарас Мороз (Оболонь) (друге попередження).