новини: 23 вересня 2023 у рубриці:

Ван Леувен: Вилучення Ракицького — смішне рішення

Керманич дав свій коментар.
Футбол 23 вересня 2023, 23:35 (football.ua)

Рух — Шахтар 1:1 Відео голів та огляд матчу УПЛ Рух — Шахтар 1:1 Відео голів та огляд матчу УПЛ
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату України, що відбувся 23 вересня 2023 року, 19:00.
Футбол 23 вересня 2023, 22:58 (football.ua)
Евертон з Миколенком здобув першу перемогу в поточному сезоні АПЛ Евертон з Миколенком здобув першу перемогу в поточному сезоні АПЛ
"Іриски" на виїзді здолали Брентфорд.
Футбол 23 вересня 2023, 21:47 (football.ua)
Вердер у непростому матчі здолав Кельн Вердер у непростому матчі здолав Кельн
Завершився матч чемпіонату Німеччини.
Футбол 23 вересня 2023, 21:54 (football.ua)
Волошин: 11-метровий був призначений справедливо, принаймні так здалося з мого ракурсу Волошин: 11-метровий був призначений справедливо, принаймні так здалося з мого ракурсу
Вінгер киян поділився своїми думками після гри з дебютантом УПЛ.
Футбол 23 вересня 2023, 22:30 (football.ua)
Барселона – Сельта 3:2 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги Барселона – Сельта 3:2 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Іспанії, що відбувся 23 вересня 2023 року, 19:30.
Футбол 23 вересня 2023, 22:53 (football.ua)
Гвардіола після матчу з Ноттінгем Форест: Це була виняткова гра від футболістів Манчестер Сіті Гвардіола після матчу з Ноттінгем Форест: Це була виняткова гра від футболістів Манчестер Сіті
Іспанський фахівець задоволений грою своїх футболістів.
Футбол 23 вересня 2023, 20:18 (football.ua)
Піолі вважає, що навколо гравців Мілана часто панує  перебільшений негатив Піолі вважає, що навколо гравців Мілана часто панує "перебільшений негатив"
Головний тренер Мілана відреагував на критику у бік гравців.
Футбол 23 вересня 2023, 20:22 (football.ua)
Ворскла — Кривбас 1:4 Відео голів та огляд матчу УПЛ Ворскла — Кривбас 1:4 Відео голів та огляд матчу УПЛ
Футбол 23 вересня 2023, 20:32 (football.ua)
Арсенал міг придбати Діоманде за 10 млн. євро Арсенал міг придбати Діоманде за 10 млн. євро
Івуарієць подорожчав у декілька разів менше ніж за рік.
Футбол 23 вересня 2023, 20:46 (football.ua)
Калітвінцев: Не побачив футболу з нашого боку у першому таймі з Минаєм Калітвінцев: Не побачив футболу з нашого боку у першому таймі з Минаєм
Керманич Полісся — про перемогу над Минаєм у матчі УПЛ.
Футбол 23 вересня 2023, 21:02 (football.ua)
Сассуоло у напруженому матчі обіграв Ювентус Сассуоло у напруженому матчі обіграв Ювентус
Поєдинок чемпіонату Італії завершився сенсацією.
Футбол 23 вересня 2023, 21:06 (football.ua)
Шахтар у меншості не втримав перемогу над Рухом Шахтар у меншості не втримав перемогу над Рухом
Колектив Патріка ван Леувена провів удесятьох левову частку матчу та зрештою втратив очки втретє в сезоні.
Барселона за вісім хвилин забила три голи і вирвала перемогу у Сельти Барселона за вісім хвилин забила три голи і вирвала перемогу у Сельти
Гості мали всі шанси перемогти, але провалилися наприкінці зустрічі.
Футбол 23 вересня 2023, 21:36 (football.ua)
Полісся встановлює новий рекорд чемпіонату України. Полісся встановлює новий рекорд чемпіонату України.
Для "житомирян" це дебютний сезон у головному клубному турнірі країни.
Футбол 23 вересня 2023, 18:17 (football.ua)
Мілан здолав Верону завдяки голу Леау Мілан здолав Верону завдяки голу Леау
Результативний удар португальця став вирішальним у матчі.
Футбол 23 вересня 2023, 18:31 (football.ua)
Бундесліга: Баварія знищила Бохум, мінімальна перемога Боруссії та інші матчі Бундесліга: Баварія знищила Бохум, мінімальна перемога Боруссії та інші матчі
Завершились п'ять матчів 5-го туру німецької Бундесліги.
Футбол 23 вересня 2023, 18:38 (football.ua)
Франція буде навчати саудівських тренерів Франція буде навчати саудівських тренерів
Дві країни підписали спільний меморандум.
Футбол 23 вересня 2023, 18:43 (football.ua)
Кейн забив 8 голів за Баварію у 7 матчах Кейн забив 8 голів за Баварію у 7 матчах
Англієць чудово розпочав кар'єру в Німеччині.
Футбол 23 вересня 2023, 18:57 (football.ua)
Полісся — Минай 2:1 Відео голів та огляд матчу УПЛ Полісся — Минай 2:1 Відео голів та огляд матчу УПЛ
Футбол 23 вересня 2023, 19:01 (football.ua)
Кривбас здобув вольову перемогу над Ворсклою та тимчасово очолив таблицю УПЛ Кривбас здобув вольову перемогу над Ворсклою та тимчасово очолив таблицю УПЛ
Колектив Юрія Вернидуба вчасно відреагував на поганий початок гостьової зустрічі у власному виконанні.
Футбол 23 вересня 2023, 19:05 (football.ua)
АПЛ. Манчестер Сіті у меншості втримав перемогу над Ноттінгем Форест, Лутон набрав перше очко в сезоні АПЛ. Манчестер Сіті у меншості втримав перемогу над Ноттінгем Форест, Лутон набрав перше очко в сезоні
Завершилися три поєдинки у рамках 6-го туру чемпіонату Англії за 23 вересня.
Футбол 23 вересня 2023, 19:08 (football.ua)
Іньєста: Для мене бути гравцем Барси — найбільший трофей Іньєста: Для мене бути гравцем Барси — найбільший трофей
Легендарний іспанець як завжди скромний.
Футбол 23 вересня 2023, 19:09 (football.ua)
Родрі не допоможе Манчестер Сіті у матчі з Арсеналом через пряму червону картку Родрі не допоможе Манчестер Сіті у матчі з Арсеналом через пряму червону картку
Іспанський хавбек через неспортивну поведінку був вилучений у поєдинку 6-го туру АПЛ проти Ноттінгем Форест (2:0).
Футбол 23 вересня 2023, 19:25 (football.ua)
Севілья на виїзді не змогла обіграти Осасуну Севілья на виїзді не змогла обіграти Осасуну
Завершився матч чемпіонату Іспанії.
Футбол 23 вересня 2023, 19:43 (football.ua)
Мессі розповів, за який клуб він мріє зіграти Мессі розповів, за який клуб він мріє зіграти
Мрія ця тягнеться з дитинства.
Футбол 23 вересня 2023, 19:51 (football.ua)
Жирона — Мальорка 5:3 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги Жирона — Мальорка 5:3 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги
Футбол 23 вересня 2023, 19:54 (football.ua)
Шаран: Заміни у Полісся і у нас — це небо та земля Шаран: Заміни у Полісся і у нас — це небо та земля
Керманич Минаю висловився про поразку від Полісся в матчі УПЛ.
Футбол 23 вересня 2023, 20:06 (football.ua)