Архів новин 

новини: 11 вересня 2023 у рубриці:  

Краса природна: як створити невидимий макіяж

Сьогодні все більше людей прагнуть натуральної краси. Яскраві губи, довгі накладні вії та густий шар пудри йдуть на другий план. Однак макіяж, як і раніше, відіграє важливу роль, не тільки у покращенні зовнішнього вигляду, але й у догляді за шкірою.. У ці...
Здоров'я 11 вересня 2023, 23:55 (e-news.com.ua)

Португалія без Роналду трохи не дотягнула до перемоги з двозначним рахунком над Люксембургом Португалія без Роналду трохи не дотягнула до перемоги з двозначним рахунком над Люксембургом
Асистентський хет-трик Бруну Фернандеша став у нагоді дублям Гонсалу Рамуша, Діогу Жоти та Гонсалу Інасіу, а також додатковим м'ячам Рікарду Орти...
Футбол 11 вересня 2023, 23:52 (football.ua)
Як треба бігати, щоб схуднути Як треба бігати, щоб схуднути
Біг став невід'ємною частиною сучасного життя, немов модні чиноси або планшетний комп'ютер.. В інтернеті повно порад про те, як підвертати штани ...
Спорт 11 вересня 2023, 22:45 (e-news.com.ua)
Дзакканьї тренувався індивідуально перед матчем проти України Дзакканьї тренувався індивідуально перед матчем проти України
Італійський вінгер може пропустити наступний поєдинок відбору на ЄВРО-2024.
Футбол 11 вересня 2023, 23:23 (football.ua)
Магат хоче очолити збірну Німеччини Магат хоче очолити збірну Німеччини
70-ти річний фахівець впевненний, що у нього все вийде.
Футбол 11 вересня 2023, 23:31 (football.ua)
Відбір на ЄВРО-2024. Аарон Ремзі забив Латвії, Ісландія вирвала перемогу над Боснією і Герцеговиною Відбір на ЄВРО-2024. Аарон Ремзі забив Латвії, Ісландія вирвала перемогу над Боснією і Герцеговиною
Завершилися поєдинки 6-го туру кваліфікації чемпіонату Європи за 11 вересня.
Футбол 11 вересня 2023, 23:50 (football.ua)
Що таке мелазма Що таке мелазма
Мелазма, також відома як холестаз, є дерматологічним станом, що характеризується появою темних плям або пігментації на шкірі.
Здоров'я 11 вересня 2023, 21:02 (NeBoley.com.ua)
Ребров: Я знаю, як буде грати збірна Італії Ребров: Я знаю, як буде грати збірна Італії
Керманич збірної України висловився про майбутній матч відбору на ЄВРО-2024 проти Італії.
Футбол 11 вересня 2023, 20:13 (football.ua)
Хорватія мінімально обіграла Вірменію Петракова Хорватія мінімально обіграла Вірменію Петракова
Гол Крамарича став єдиним у цьому матчі в рамках відбору на ЄВРО-2024.
Футбол 11 вересня 2023, 21:07 (football.ua)
Офіційно: Ювентус підтвердив відсторонення Погба за порушення антидопінгових правил Офіційно: Ювентус підтвердив відсторонення Погба за порушення антидопінгових правил
Французького хавбека тимчасово відсторонено від професійних змагань до з'ясування обставин.
Футбол 11 вересня 2023, 21:31 (football.ua)
Лідер Салернітани вибув на два тижні Лідер Салернітани вибув на два тижні
Клуб з міста Салерно втратив свого найкращого гравця.
Футбол 11 вересня 2023, 21:40 (football.ua)
Забарний: Будемо чекати на вболівальників на Сан-Сіро, бо це наше серце, ми граємо для нашої України Забарний: Будемо чекати на вболівальників на Сан-Сіро, бо це наше серце, ми граємо для нашої України
Український захисник висловився про майбутній матч відбору на ЄВРО-2024 проти Італії.
Футбол 11 вересня 2023, 22:00 (football.ua)
Асллані: Залишитися в Інтері – моя найбільша мрія Асллані: Залишитися в Інтері – моя найбільша мрія
Півзахисник "нерадзуррі" розповів, що у нього відбувалося в останні дні літнього трансферного вікна.
Футбол 11 вересня 2023, 22:37 (football.ua)
Зінченко в заявці Арсенала на Лігу чемпіонів цього сезону Зінченко в заявці Арсенала на Лігу чемпіонів цього сезону
Гравець допоможе клубу у головному євротурнірі.
Футбол 11 вересня 2023, 22:44 (football.ua)
Наталія Валевська у пікантному купальнику блиснула апетитними формами Наталія Валевська у пікантному купальнику блиснула апетитними формами
Виконавиця показала, як насолоджувалася відпочинком в Одесі.
Світські хроніки 11 вересня 2023, 17:01 (ТСН.ua)
Просте та ефективне очищення гречкою: секрети та користь Просте та ефективне очищення гречкою: секрети та користь
Очищення організму – це важлива процедура для підтримки здоров'я та довголіття, особливо для жінок після 30 років. Існує безліч методів для очище...
Здоров'я 11 вересня 2023, 18:20 (e-news.com.ua)
Молочна сироватка від старіння та ожиріння Молочна сироватка від старіння та ожиріння
Молочна сироватка – це побічний продукт, який утворюється під час виготовлення сиру чи сиру. Довгий час ця речовина була просто викидана, незважа...
Здоров'я 11 вересня 2023, 19:00 (e-news.com.ua)
Сіль для волосся: потужний засіб від випадіння, для росту та зміцнення Сіль для волосся: потужний засіб від випадіння, для росту та зміцнення
Сіль - одна з дивовижних речовин у світі хімії та медицини. З одного боку, вона є невід'ємною частиною нашого життя та забезпечує нормальне функц...
Здоров'я 11 вересня 2023, 20:10 (e-news.com.ua)
Угочукву: Дехто все ще каже мені – ти молодий, чому ти пішов у Челсі? Угочукву: Дехто все ще каже мені – ти молодий, чому ти пішов у Челсі?
Гравець прокоментував трансфер до клубу.
Футбол 11 вересня 2023, 17:05 (football.ua)
Миколенко може піти з Евертона у січні Миколенко може піти з Евертона у січні
Майбутнє українця у Мерсисайді наразі під питанням.
Футбол 11 вересня 2023, 17:18 (football.ua)
Міністерство спорту Іспанії розглядає новий закон після скандалу з Рубіалесом Міністерство спорту Іспанії розглядає новий закон після скандалу з Рубіалесом
Президент федерації потрапив у непросту ситуацію.
Футбол 11 вересня 2023, 17:48 (football.ua)
Манчестер Юнайтед був готовий обговорювати пропозиції щодо Санчо Манчестер Юнайтед був готовий обговорювати пропозиції щодо Санчо
Манкуніанці були готові лише до повноцінного трансферу гравця.
Футбол 11 вересня 2023, 18:01 (football.ua)
Офіційно: Блан залишив посаду головного тренера Ліона Офіційно: Блан залишив посаду головного тренера Ліона
Попередні повідомлення ЗМІ щодо звільнення Блана підтвердилися.
Футбол 11 вересня 2023, 18:23 (football.ua)
Райс: Артета був ключовою причиною, чому я обрав Арсенал Райс: Артета був ключовою причиною, чому я обрав Арсенал
Англійський хавбек підтвердив, що головний тренер "канонірів" зіграв чималу роль в його переїзді на Емірейтс.
Футбол 11 вересня 2023, 18:52 (football.ua)
Погба провалив допінг-тест після матчу з Удінезе Погба провалив допінг-тест після матчу з Удінезе
Аналізи показали підвищений рівень тестостерону у крові французького хавбека.
Футбол 11 вересня 2023, 18:56 (football.ua)
Головний тренер збірної Польщі на межі звільнення Головний тренер збірної Польщі на межі звільнення
Фернанду Сантуш не вражає на чолі "червоно-білих".
Футбол 11 вересня 2023, 19:12 (football.ua)
Спаллетті — про матч із Україною: Нам варто знайти рішення рівняння, де є задоволення та результат Спаллетті — про матч із Україною: Нам варто знайти рішення рівняння, де є задоволення та результат
Керманич збірної Італії висловився про майбутній матч відбору на ЄВРО-2024 проти України.
Футбол 11 вересня 2023, 19:22 (football.ua)
Роберто Перейра повернеться до Удінезе Роберто Перейра повернеться до Удінезе
"Фріульці" продовжують працювати над посиленням складу.
Футбол 11 вересня 2023, 19:55 (football.ua)
Хмара тегів