Бундесліга: Баварія знищила Бохум, мінімальна перемога Боруссії та інші матчі

23 вересня 2023, 18:38 | Футбол | Оригінал статті

Завершились п'ять матчів 5-го туру німецької Бундесліги.

У суботу, 23 вересня, проходять шість матчів п'ятого туру німецької Бундесліги. П'ять з них вже завершилися.

Аугсбург здобув мінімальну перемогу над Майнцем завдяки дублю Ермедіна Деміровича у першому таймі.

Аугсбург — Майнц 2:1 Голи: Демірович, 15, 45 — Ажорк, 6 Хет-трик Гаррі Кейна допоміг Баварії розтрощити Бохум у домашньому поєдинку.

Баварія — Бохум 7:0 Голи: Чупо-Мотінг, 4, Кейн, 13, 54 (пен.

), 88, де Лігт, 29, Сане, 38, Тель, 81 Мінімальну перемогу дортмундської Боруссії забезпечив своїм голом Марко Ройс.

Боруссія (Дортмунд) — Вольфсбург 1:0 Голи: Ройс, 68 Інша Боруссія мінімально поступилася. Перемогу Лейпцигу подарував Тімо Вернер.

Боруссія (Менхенгладбах) — РБ Лейпциг 0:1 Голи: Вернер, 75 Берлінський Уніон несподівано поступився вдома Гоффенгайму. Гості здобули необхідний їм результат ще у першому таймі.

Уніон (Берлін) — Гоффенгайм 0:2 Голи: Крамарич, 22 (пен. ), Баєр, 38