Потенційні новачки Чурко та Безбородько допомогли Зорі перемогти Легіоновію

13 липня 2022, 19:48 | Футбол | Оригінал статті

Луганці провели ще один спаринг у Польші.

Луганська Зоря продовжує готуватись до поєдинків єврокубків та УПЛ в Польщі. Команда провела черговий спаринг з місцевою Легіоновією.

У першому таймі українська команда забила двічі. Спочатку рахунок відкрив Ігор Снурніцин, а під кінець тайму забив зі штрафного Максим Луньов. Господарі відповіли голом з пенальті.

У другому таймі команда Патріка ван Леувена продовжила тиснути і забивати. На початку другої половини зустрічі відзначився В'ячеслав Чурко, який на перегляді. Слідом забив ще один гравець на перегляді Денис Безбородько.

Легіоновія — Зоря 1:4  Голи: ? , 5 — Снурніцин, 1, Луньов, 43, Чурко, 52, Безбородько, 66 Зоря:  Мацапура — Данченко, Імереков, Снурніцин, Сміян, -  Назарина, Хлань, Крістіан, Луньов (Чурко, 45), Мишньов, — Гладкий (Безбородько, 45).