Левандовскі: Три голи у першому таймі виходить рідко забити, особливо у Лізі чемпіонів

09 березня 2022, 13:38 | Футбол | Оригінал статті

Польський форвард прокоментував свою гру у матчі проти Зальцбурга.

Нападник мюнхенської Баварії Роберт Левандовскі прокоментував перемогу своєї команди у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Зальцбурга (7:1), в якому він оформив хет-трик.

"Три голи у першому таймі вдається забити не так часто, тим більше у Лізі чемпіонів. Я дуже радий. Я завжди прагну забивати якомога більше голів. Ліга чемпіонів – особливий турнір.

Сподіваюся, що на цьому найважливішому етапі сезону форма команди лише покращуватиметься. Це важливо", — наводить слова Левандовські Bayern & Germany.

Раніше повідомлялося, що Левандовські — автор найшвидшого хет-трику у Лізі чемпіонів.