Еквадор – Бразилія 1:1 Відео голів та огляд матчу

28 січня 2022, 09:52 | Футбол

Пропонуємо до вашої уваги найкращі моменти матчу.

Збірна Еквадору на своєму полі розписала світову з національною командою Бразилії (1:1) у матчі відбірного циклу ЧС-2022.

Рахунок у матчі було відкрито на шостій хвилині, коли результативним ударом у складі бразильців відзначився Каземіро.. Потім на 15 хвилині арбітр зустрічі видалив воротаря збірної Еквадору Алешандра Домінгеса, а через п'ять хвилин склади зрівнялися друга жовта картка для бразильського захисника Емерсона.

На 31 хвилині арбітр продемонстрував червону картку Алісон Бекер, але після перегляду відеоповтору змінив своє рішення і обмежився жовтою. Еквадор зрівняв рахунок на 75 хвилині після результативного удару у виконанні Фелікса Торреса.