Реал Сосьєдад очолив Ла Лігу, незважаючи на втрачену перемогу над Атлетиком

01 листопада 2021, 03:16 | Футбол

Відбувся черговий двобій дванадцятого туру іспанського чемпіонату.

У черговому поєдинку дванадцятого туру іспанської Ла Ліги Реал Сосьєдад на своєму полі втратив перемогу над Атлетиком із Більбао.

Зустріч закінчилася з рахунком 1:1. Рахунок у матчі було відкрито у середині другого тайму, коли на 58 хвилині Александер Ісак реалізував пенальті.. "

Після 12 ігор у Сосьєдада 25 очок і перше місце в турнірній таблиці Ла Ліги, а у Атлетика 18 балів та восьмий рядок після 11 ігор.

Реал Сосьєдад - Атлетік 1:1 Гол: Ісак, 56 (з пенальті) - Муніаїн, 90+1.