Тренер Казахстану: На 30-й хвилині лідери України просіли, і ми почали виконувати ігровий план

01 вересня 2021, 23:47 | Футбол

Талгат Байсуфінов поділився своїми враженнями від матчу з Україною.

Головний тренер збірної Казахстану Талгат Байсуфінов прокоментував нічийний результат у поєдинку четвертого туру відбіркового циклу ЧС-2022 проти України (2: 2).

" Чи встигне він поставити гру своєї команди чи ні, ми знати не можемо. Тому на перший план буде виходити індивідуальна майстерність наших суперників. Так і сталося.

У зв'язку з цим гол на другій хвилині нас збентежив.

Переживав і Стас Покатілов, і ми змушені були дуже довго приходити в себе. Але десь на 30-й хвилині лідери суперника просіли, і ми почали виконувати ігровий план. Тобто при швидкій контратаці прийняти правильне рішення, оцінити ситуацію і просунутися вперед. Ні - м'яч під контроль і готувати планове наступ. Уже в перерві ми ці моменти підкоригували, і в другому таймі я не скажу, що абсолютно все перевернули, але почали грати, як планували "

Відео голів та огляд матчу Казахстан - Україна можна подивитися на Football. ua.