Шахтар - Монако. напередодні

25 серпня 2021, 08:52 | Футбол

Football. ua анонсує матч донецького шахтаря проти Монако в рамках кваліфікації плей-офф Ліги чемпіонів.

Саме в цей день українські вболівальники дізнаються, скільки ж команд в цьому році потрапить в груповий етап Ліги чемпіонів від України. Донецький Шахтар досить несподівано здобув мінімальну перемогу на виїзді 1: 0 і має непогані шанси пройти далі.

Шахтар - Монако Середа, 25 серпня, 22:00. ОСК Металіст, Харків. Ентоні Тейлор (Англія) - головний арбітр зустрічі. Трансляція на MEGOGO.

Донецький Шахтар у першому поєдинку в перші 20-30 хвилин показав зразково-показовий агресивний сміливий атакуючий футбол і чимось збентежив свого суперника. Саме в цей період часу " Далі Монако зуміло вирівняти гру, а згодом й заволодіти ігровою ініціативою, але в цій грі чудово проявив себе молодий голкіпер донецької команди Анатолій Трубін, який так і не дозволив господарям поля роздрукувати його ворота.

Нагадаємо, що Трубін отримав травму і вибув на тривалий час, тому в Харкові в воротах ми точно побачимо Андрія Пятова. На тижні з'являлася інформація про те, що Шахтар робив відчайдушні спроби купити голкіпера Ворскли Дмитра Різника, яким розраховують замінити на найближчий час Трубіна. Відбудеться цей трансфер чи ні поки незрозуміло, а ось в матчі проти Монако вже точно ми нікого крім П'ятова у воротах не побачимо. Досвідчений голкіпер з'явився в воротах Шахтаря в матчі чемпіонату проти Чорноморця і, хоча він не пропустив, все ж кілька тривожних помилок допустив, які наштовхують на дуже не веселі перспективи в майбутньому поєдинку.

Адже саме в першому матчі проти Монако Трубін здивував своєю холоднокровністю, діючи під пресингом суперника. Пятов же мав проблеми з пресингом з боку футболістів Чорноморця. Можливо, далася взнаки відсутність ігрової практики. гра покаже.

Шахтар не з тих команд, які будуть відштовхуватися від рахунку першого матчу і будувати глуху оборону без думок про атаку з перших хвилин. Знову ж нагадуємо, що результативність на виїзді не діє з цього сезону.

Перший матч показав, що тренерський штаб Шахтаря знає, як діяти проти монегасків. Є відчуття, що донецький клуб, як мінімум, не програє в цьому поєдинку.

Орієнтовні склади команд Шахтар: Пятов - Додо, Віта, Марлон, Матвієнко - Майкон, Антоніо, Педріні, Тете, Соломон - Траоре Монако: Маецкі - Сідібе, Бадьяшіль, Павлович, Енріке - Мартінш, Чуамені, Лукас, Головін - Фолланд віссам бен єддер Форма.

\? У всіх є велика мотивація - і у нас, і у Монако. Ми повинні грати саме так, як уміємо і знаємо. Ми не повинні думати про перший матч проти Монако. Завтра потрібно зіграти дуже важливий матч і нам не потрібно думати про першу зустріч.

Ситуація з Трубін? Трубін отримав травму. У нього вже була операція. Дуже шкода, тому що це молодий футболіст, який дуже добре зіграв на початку сезону. Але у нас є Пятов. Ми дуже віримо в нього, тому можемо на нього розраховувати завтра "

Головний тренер Монако Ніко Ковач:.

" Немає причин думати, що ми не можемо пройти далі. Ще перед грою я сказав, що є два матчі, і, можливо, нам доведеться грати більше 180 хвилин, якщо ми доберемося до додаткового часу "

Воротар Шахтаря Андрій Пятов:.

" Тренер прийшов зі своїм баченням, всі вчимося, сприймаємо. Звичайно, злість в матчах повинна бути вище, агресія. Але це все справа часу. Всі розуміємо, що зараз за матч. Поставимося до нього з усією відповідальністю.

Виклик до збірної України після можливого завершення кар'єри в національній команді? Давайте тему збірної будемо обговорювати в четвер - добре? Зараз у нас матч з Монако, дуже важливий. Все готуємося і думаємо тільки про нього "