Каштру: Шахтар практично вирішив питання з другим місцем після втрати титулу

02 травня 2021, 05:55 | Футбол

Наставник "

Головний тренер донецького Шахтаря Луїш Каштру прокоментував перемогу своєї команди в поєдинку 24-го туру української Прем'єр-ліги проти Дніпра-1 (2: 1).

" Наш склад сьогодні дуже відрізняється від попереднього матчу. Деякі хлопці не змогли відновитися. У цьому поєдинку була досить велика ротація.

Сьогодні команда у всьому контролювала матч, незважаючи на сильний старт Дніпра-1.

Але ми впоралися досить швидко, змогли взяти гру в свої руки, скористалися можливостями. Особливо в другому таймі ми не давали супернику створювати моменти до 80 хвилини гри.

На останній хвилині ми трохи втратами стабільність. Після кутового ми не займали вірні позиції. Це призвело до пропущеного м'яча. Але ми сьогодні були хорошою командою, яка активно діяла як в атаці, так і в обороні "

Відеоогляд матчу Шахтар - Дніпро-1 можна подивитися на Football. ua.