Парма в результативній зустрічі програла Кротоні

24 квітня 2021, 23:17 | Футбол

Завершився матч між аутсайдерами італійського чемпіонату.

У поєдинку 33-го туру італійської Серії А зустрічалися два головних аутсайдера турнірної таблиці, в якому Парма на своєму полі поступилася Кротоні з рахунком 3: 4.

Рахунок в матчі був відкритий гостями на 14-й хвилині, коли Лісандро Магальян головою замкнув подачу з кутового. Через 15 хвилин Ернані Азеведу Жуніор зрівняв рахунок на табло, головою переправив м'яч у сітку після подачі з лівого флангу. Однак ще до перерви гості ще двічі засмутили голкіпера господарів - спершу Сімі в дотик замкнув простріл з правого флангу, а через чотири хвилини Адам Унас відзначився класним ударом з лінії штрафного.

Початок другого тайму пройшов повністю під диктовку футболістів Парми, які за п'ять хвилин змогли забити два м'ячі і зрівняти рахунок.

Спочатку Жервіньо отримав м'яч в штрафній і потужним ударом прошив воротаря, а потім Валентин Міхейле підхопив м'яч і спокійно пробив у кут воріт з кількох метрів.

Остаточну крапку в матчі і переможний гол для Кротоні забив Сімі, який на 69-й хвилині реалізував пенальті.

Після 33 турів у Кротоні 18 очок і останнє місце в турнірній таблиці Серії А, а у Парми на два бали більше і 19-й рядок.

Парма - Кротоні 3: 4 Голи: Жуніор, 29, Жервіньо, 49, Міхейле, 54 - Магальян, 14, Сімі, 42, 69 (з пенальті), Унас, 45 + 2 Парма: Коломби - Пеццелла, Лазні (Пелле, 46.