Пулішіч отримав четверту травму в сезоні

04 квітня 2021, 10:31 | Футбол

Гравець вже пропустив більше 100 днів в поточному футбольному році.

Провал лондонського Челсі в домашньому матчі проти мешкає в зоні вильоту Вест Бромвіча (2: 5) став причиною не тільки для першої поразки Томаса Тухель за час його каденції на посаді головного тренера "

Челсі - Вест Бромвіч 2: 5 Відео голів та огляд матчу Американський нападаючий Челсі Крістіан Пулішіч лише в четвертий раз під керівництвом німецького фахівця зумів потрапити в стартовий склад своєї команди, за що сповна віддячив того, вже на 27-й хвилині відкривши рахунок в протистоянні.

Однак, в момент повернення на поле перед початком другого тайму і проведення необхідної розминки, здійснюючи ривок, футболіст відчув біль в підколінної сухожиллі, в результаті чого завершувати гру замість нього був покликаний Мейсон Маунт.

Тепер, 22-річного американця чекатиме глибоке медичне обстеження, за результатами якого вдасться встановити точні терміни повернення гравця на поле.

Відзначимо, що в поточному сезоні це вже четверте пошкодження Пушич, а також друге, яке пов'язане саме з підколінних сухожиллям. Минулого разу подібна травма обійшлася для нього 63-тя днями відсутності. Всього ж, з урахуванням перенесеного коронавируса COVID-19 і супутнього йому карантину, гравець пропустив 111 днів, в які вмістилися 14 матчів його клубу.

При цьому, Пулішіч встиг взяти участь вже в 29-і матчах (тисячу п'ятсот шістьдесят сім хвилин), оформивши три забиті м'ячі і дві гольові передачі.