Грицай - про поразку від Динамо: Після таких ігор потрібно тримати удар

22 березня 2021, 03:17 | Футбол
Александр Грицай, getty images

Помічник головного тренера Руху Олександр Грицай оцінив виступ команди в поєдинку проти київського Динамо в 19-м туї УПЛ (3: 0).

" Суперник дуже вміло грає на контратаках. Якщо не враховувати момент з призначеним пенальті в першому таймі, ми непогано виглядали в захисті.

Другий тайм, на жаль, для нашої команди склався невдало. Пропустили після прикрої помилки. Це вплинуло на нашу гру.

Ми намагалися грати на атаку, тому, пропустили і другий, а потім і в третій гол.

Не пам'ятаю такого, щоб центральний захисник виходив один на один з воротарем, таке ще за часів Бекенбауера було. Все одно хочу підбадьорити наших хлопців. Після таких матчів треба тримати удар "

Відео голів та огляд матчу Динамо - Рух можна дивитися на Football. ua.

Хочеш бути в курсі всіх подій? Football. ua запустив додатки на Android і iOS!