Сассуоло - Спеція 1: 2 Відео голів та огляд матчу

07 лютого 2021, 02:11 | Футбол

Пропонуємо вашій увазі кращі моменти поєдинку.

У поєдинку 21-го туру італійської Серії А Сассуоло приймав на своєму полі Спецію і зазнав поразки з мінімальним відставанням в рахунку.

Господарі змогли відкрити рахунок в середині першої половини гри, але пропустили двічі - спершу в кінці першого тайму, а потім і в кінці другої тайму.

Огляд матчу:.

Сассуоло - Спеція 1: 2 Голи: Капуто, 25 - Ерліч, 39, Гьясі, 78 Сассуоло: Консилией, Мулдур, Марлон, Феррарі, Рожеріо, Обьянг (Маньянеллі, 82), Локателлі, Траоре (Дефрель, 64), Джурічіч (Берарді. Бастони, Сена (Акампора, 90), М. Річчі, Маджоре (Шабо, 90), Верде (Фаріас 63), Агудело, Гьясі Попередження: Локателлі, Феррарі - С. Бастони, Ерліч, Вінья.