Гол Погба приніс Манчестер Юнайтед вольову перемогу над Фулхемом

21 січня 2021, 06:21 | Футбол

Підопічні Оле-Гуннара Солскьяера набрали три очки і повернулися на перше місце.

Манчестер Юнайтед в рамках поєдинку 18-го туру чемпіонату Англії відправився в гості до Фулхему. Оле-Гуннар Солскьяер з перших хвилин випустив на поле Байї, Кавані та Погба. "

Втім, дещо пізніше молодий англієць свого домігся - Лукман отримав передачу з глибини і переграв Де Хеа в ближньому бою. 1: 0. У тому моменті затримався Ван-Біссака, що не дозволило статися офсайду. Підопічні Оле-Гуннара Солскьяера відразу ж кинулися в атаку і спробували створити свій шанс.

Домогтися поставленого завдання гості змогли до середини тайму. Спершу, Фернандеш наважився на удар з-за меж штрафного - м'яч влучив у штангу воріт. А вже в наступній атаці ареоли не зміг приборкати м'яч після прострілу португальського півзахисника - Кавані виявився першим на м'ячі і забив. 1: 1.

Трохи пізніше Манчестер Юнайтед міг забити ще, але Магуайр примудрився пробити повз ворота головою з вигідної позиції у чужому штрафному майданчику. Відпочивати команди пішли за рахунку 1: 1, залишивши питання про переможця на другу половину гри. Тренерські штаби обох команд обійшлися без перестановок в перерві.

Манчестер Юнайтед намагався заволодіти територіальною перевагою, але Фулхем відсував гру від своїх воріт, не даючи супернику багато свободи. Гострота від підопічних Оле-Гуннара Солскьера початку знову виходити в середині тайму.

Саме тоді гості змогли отримати таку важливу перевагу в рахунку.

Поль Погба вирвався з-під опіки двох суперником і ударом з лівої ноги послав м'яч точно в дальній кут. 1: 2. Уже в наступній атаці Кавані головою пробивав з чужого штрафного - Ареола видав відмінний сейв і відбив удар. "

Фулхем - Манчестер Юнайтед 1: 2 Голи: Лукман, 5 - Кавані, 21, Погба, 65 Фулхем: Ареола - Айна, Андерсен, Адарабійо - Тітці, Рід, Замбо-Ангісса (Лемін, 80), Брайан - Лофтус-Чик, Лукман.