Ювентус в додатковий час здолав Дженоа і вийшов в 1/4 Кубка Італії

14 січня 2021, 07:28 | Футбол

Туринці насилу обіграли суперника на своєму полі.

Ювентус в рамках поєдинку 1/8 фіналу Кубка Італії приймав на своєму полі Дженоа. Обидві команди виставили напіврезервний склад, що говорило про те, що у генуезців будуть шанси піймати помилку суперника. Андреа Пірло, зокрема, вирішив залишити на лаві запасних лідера команди Кріштіану Роналду.

З перших хвилин команди задали досить непоганий темп гри, а Ювентус досить швидко відкрив рахунок - Кулусевскі отримав відмінну передачу в чужій штрафній і в ближньому бою не залишив шансів голкіперу. 1: 0. Туринці продовжили атакувати, намагаючись забити другий гол, щоб убезпечити себе від несподіванок.

Трохи пізніше команда Андреа Пірло могла забити другий гол, коли Кулусевскі вирвався один на один з голкіпером і не зміг переграти того в ближньому бою. Втім, туринці все-таки свого домоглися - Кулусевскі розкішної передачею в один дотик знайшов Морату, а той пробив точно в ближній кут. 2: 0.

Проте, гості не збиралися здаватися і досить швидко відіграли один м'яч - Чіборра виграв боротьбу в чужій штрафній і головою послав м'яч у дальній кут. 2: 1. Більше до перерви команди не створювали дійсно небезпечні моменти і вирушили відпочивати за мінімальної переваги туринців в рахунку.

Дженоа досить непогано почав другу половину гри і міг зовсім відновити паритет, але Ювентус виручила поперечина після удару суперника з-за меж штрафного. Підопічні Пірло були не так переконливі як в першому таймі, але у Дженоа мало що виходило в ігровому плані. Проте, гості все-таки зрівняли рахунок.

Мелегоні отримав м'яч на підступах до чужого штрафного і пробив - м'яч залетів під поперечину. 2: 2. Тренерський штаб туринців відреагував заміною Роналду під завісу основного часу, але португалець нічого не встиг зробити, а тому гра перейшла в додаткові тайми. Туринці володіли територіальною перевагою, але змогли забити лише наприкінці першого додаткового тайму.

Рафья зорієнтувався після сумбуру в чужій штрафній площі і після розвороту послав м'яч у ворота. 3: 2. Генуезці очікувано ризикували під завісу поєдинку і могли забити - Радовановіч пробивав головою з дальньої штанги, але Артур вибив м'яч з лінії воріт. Пізніше Ювентус міг забити зусиллями Кулусевскі, але голкіпер спс гостей.

Ювентус - Дженоа 3: 2 Голи: Кулусевскі, 2, Мората, 23, Рафья, 105 - Чіборра, 28, Мелегоні, 74 Ювентус: Буффон - Демірал (Данило, 64), Драгусін, К'єлліні (Бонуччі, 64), Федеріко Бернардескі - Веслі.