Климовський: Все просто - результат матчу вирішили наперед три наші помилки

31 травня 2020, 02:41 | Футбол
Игорь Климовский, ФК Олимпик

Дніпро-1 зміцнився в нижній шістці за рахунок перемоги над Олімпіком.

" І у нас це непогано виходило. Ми створювали моменти біля воріт суперника. Могли забити два м'ячі в дебюті матчу, але не реалізували вигідні можливості. Складно розраховувати на перемогу, коли ти не використовуєш свої шанси. Суперник за цим показником нас перевершив. Ми пропустили контратаку, припустившись помилки в обороні, і пішли на перерву, поступаючись в рахунку.

Другий тайм теж почали непогано, але не було глибини в атаці. Ми просили, щоб наші інсайда і нападники діяли активніше, вривалися в зони... Це не вдалося. Зате добре працювали фланги, було багато прострілів і подач, але, знову-таки, завершального удару не вистачало. У Дніпра-1 було дві можливості в другому таймі, які вилилися в два голи.

Ми добре вивчили Дніпро-1 і були готові до того футболу, який демонструє суперник. Ми нічим не поступилися в ігровому плані, створили 3-4 моменти, заробили пенальті. Все просто: результат матчу вирішили наперед 3 наші помилки і погана реалізація своїх моментів.

Хочу відзначити хорошу функціональну підготовку дніпровської команди. Видно, що Дніпро-1 фізично знаходиться в хорошому стані. Будемо готуватися до наступних матчів. Наше завдання - грати на перемогу в кожній грі "

За матеріалами: olimpik.com.ua