ЧС U-20. Венесуела вийшла в фінал обігравши Уругвай в серії пенальті

08 червня 2017, 14:41 | Футбол

Визначився перший фіналіст чемпіонату світу серед молоді.

Венесуельці були на межі вильоту з турніру, але вже в додатковий час до другого тайму зуміли відіграти пропущений відразу після перерви гол з пенальті.

У серії післяматчевих одинадцятиметрових ударів голкіпер венесуельців відгадав напрямок трьох перших ударів, але відбити зумів лише один.

Його колега навпаки, стрибав зовсім не в ті кути, але перекладина після удару Сотельдо дала шанс уругвайцями. Але вони їм не скористалися, капітан збірної Уругваю Нельсон Де Ла Круз, який і став автором забитого гола в основний час матчу, не зумів переграти голкіпера венесуельців.

1/2 фіналу Уругвай - Венесуела 1: 1 (по пенальті 3: 4) Голи: Де Ла Круз, 48 - Соса Самуель, 90 + 1.