Вдруге в історії: Україна з рекордом виграла медальний залік Дефлімпіади

16 травня 2022, 14:39 | Спорт
фото з Зеркало недели

У бразильському Кашіас-ду-Сулі завершилися Дефлімпійські ігри-2021.

Україна в останній день змагань здобула перемогу у чоловічому футбольному турнірі.

Загалом національна збірна виборола 138 медалей - 62 золоті, а також по 38 срібних та бронзових.. Україна з величезним відривом виграла медальний залік - у США, які посіли друге місце, лише 55 медалей.

Для України це друга в історії перемога у загальному заліку Дефлімпіади, а також перший випадок, коли вдалося подолати позначку у 100 медалей..

Топ-10 медального заліку Дефлімпіади.

Дефлімпіада – змагання серед людей з порушенням слуху. Україну в Бразилії представляють 170 спортсменів у 16 \u200b\u200bвидах спорту.

[see_also ids\u003d"

Раніше повідомлялося, що паралімпійська збірна України виграла чемпіонат світу з футболу.