Україна потрапила до топ-5 жіночої естафети на етапі Кубка світу з біатлону в Австрії

11 грудня 2021, 18:45 | Спорт
фото з Зеркало недели

11 грудня в рамках третього етапу Кубка світу з біатлону в австрійському Хохфільціні відбулася жіноча естафета.

Україну представляли Ірина Петренко, Юлія Джима, Дар'я Блашко та Олена Білосюк.

Українки використали 13 додаткових набоїв, поступившись переможницям гонки зі Швеції півтори хвилини.

Шведська команда випередила збірну Росії, яка фінішувала другою, майже на півхвилини. Третє місце у Франції.

Нагадаємо, у минулому розіграші Кубка світу з біатлону Україна здобула дві срібні медалі, які в індивідуальній гонці та спринті здобула Юлія Джима..

Також Україна здобула бронзову медаль у жіночій естафеті на чемпіонаті світу, а в індивідуальних перегонах чемпіонату Європи золото виграв Артем Пріма, а Анастасія Меркушина стала другою.. У новому сезоні Україна поки що медалей не завойовувала.

[see_also ids\u003d"

Раніше повідомлялося про те, що українки увійшли до топ-10 естафети на другому етапі Кубка світу з біатлону..