Архів новин 

новини: 30 грудня 2021 у рубриці:  

Барселона безпосередньо звернулася до Ювентуса щодо Морати

Права на іспанського форварда належать мадридському Атлетіко.
Футбол 30 грудня 2021, 22:03 (football.ua)

Петраков: Усім співвітчизникам хочу побажати здоров я, удачі й терпіння. Разом ми — сила! Петраков: Усім співвітчизникам хочу побажати здоров'я, удачі й терпіння. Разом ми — сила!
Головний тренер збірної України привітав українців зі святами та підбив підсумки року.
Футбол 30 грудня 2021, 19:41 (football.ua)
Найочікуваніші події 2021 року — що справдилося, чого не дочекалися Найочікуваніші події 2021 року — що справдилося, чого не дочекалися
Football. ua згадує, чого очікував від нового року, і що зрештою збулося.
Футбол 30 грудня 2021, 15:02 (football.ua)
Григорчук: Головне та дуже непросте завдання —  зберегти Чорноморець в УПЛ Григорчук: Головне та дуже непросте завдання — зберегти Чорноморець в УПЛ
Football.ua поспілкувався з Романом Григорчуком, який очолив одеський Чорноморець.
Футбол 30 грудня 2021, 16:20 (football.ua)
Срібний призер Олімпіади в Токіо заявив, що прагне 12 раундів  Срібний призер Олімпіади в Токіо заявив, що прагне 12 раундів "
22-річний Кейшон Девіс відзначився сміливою заявою на адресу українця.
Спорт 30 грудня 2021, 02:00 (ТСН.ua)
Відновлення мандрів. Яким видався 2021 рік для туризму в Україні та світі Відновлення мандрів. Яким видався 2021 рік для туризму в Україні та світі
Головні події, які ознаменували туристичну галузь у році, що минає. Минулий рік поставив туристичну галузь в екстремальні умови, кардинально змі...
Спорт 30 грудня 2021, 01:05 (e-news.com.ua)
Вправи для живота Вправи для живота
В даний час обвислий або великий живіт вважається дуже поширеною проблемою, яка хвилює багатьох жінок та деяких чоловіків. Зайвий жир у районі жи...
Спорт 30 грудня 2021, 07:25 (e-news.com.ua)
Тосун хоче покинути Евертон у січні Тосун хоче покинути Евертон у січні
Футболіст бажає повернутися на батьківщину.
Футбол 30 грудня 2021, 09:40 (football.ua)
Хмара тегів