Спорт 29 листопада 2021, 23:05 (Зеркало недели)

Перша ліга. Металіст обіграв Оболонь, Альянс сильніший за Краматорськ Перша ліга. Металіст обіграв Оболонь, Альянс сильніший за Краматорськ
Футбол 29 листопада 2021, 21:59 (football.ua)
В одному з португальських клубів виявили 13 випадків нового штаму COVID-19 В одному з португальських клубів виявили 13 випадків нового штаму COVID-19
Спорт 29 листопада 2021, 17:31 (ТСН.ua)
Новий штам коронавірусу заразив 13 гравців Белененсеша Новий штам коронавірусу заразив 13 гравців Белененсеша
Нещодавно команда намагалася зіграти вдев'ять проти Бенфіки..
Футбол 29 листопада 2021, 17:29 (football.ua)
Гладкий та Назаріна зіграють з перших хвилин проти Олександрії Гладкий та Назаріна зіграють з перших хвилин проти Олександрії
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 16-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зіграють Олександрія та луганська Зоря.
Футбол 29 листопада 2021, 20:55 (football.ua)
Роналду не буде присутня на церемонії вручення Золотого м яча Роналду не буде присутня на церемонії вручення Золотого м'яча
Португалець не приїде до Франції.
Футбол 29 листопада 2021, 19:51 (football.ua)
Габелок: У Металіста 1925 коричнева смуга Габелок: У Металіста 1925 коричнева смуга
Півзахисник харків'ян прокоментував невдалі результати.
Футбол 29 листопада 2021, 04:00 (football.ua)
Екс-партнер Шевченка за  Екс-партнер Шевченка за "
Амброзіні вважає, що український фахівець схожий на Анчелотті.
Спорт 29 листопада 2021, 06:14 (ТСН.ua)
У  У "
Одеський клуб можуть чекати на серйозні зміни.
Спорт 29 листопада 2021, 08:41 (Зеркало недели)
Інсіньє: Наполі хотів вшанувати пам ять Дієго Марадони відмінним футболом Інсіньє: Наполі хотів вшанувати пам'ять Дієго Марадони відмінним футболом
Нападник Наполі прокоментував перемогу над Лаціо.
Футбол 29 листопада 2021, 09:45 (football.ua)
Ільїн: Епізод із моїм голом вийшов спонтанно Ільїн: Епізод із моїм голом вийшов спонтанно
Півзахисник Колоса прокоментував перемогу над Вересом.
Футбол 29 листопада 2021, 10:54 (football.ua)
Баварія — Армінія 1:0 Відео голу та огляд матчу Баварія — Армінія 1:0 Відео голу та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Німеччини.
Футбол 29 листопада 2021, 10:50 (football.ua)
Рангнік: Наступні півроку я маю постаратися реалізувати потенціал цієї неймовірної команди Рангнік: Наступні півроку я маю постаратися реалізувати потенціал цієї неймовірної команди
Тимчасовий головний тренер Манчестер Юнайтед прокоментував своє призначення.
Футбол 29 листопада 2021, 15:15 (football.ua)
РБ Лейпциг - Байєр 1:3 Відео голів та огляд матчу РБ Лейпциг - Байєр 1:3 Відео голів та огляд матчу
Футбол 29 листопада 2021, 15:13 (football.ua)