Архів новин 

новини: 27 листопада 2021 у рубриці:  

Про головне на Головному за 27 листопада 2021

Стало відоме ім'я воїна, який загинув 26 листопада на Донбасі. Від кулі снайпера загинув 29-річний старший солдат Алхаслі Алі Наїб із Харкова.
Політика 27 листопада 2021, 23:36 (glavnoe.ua)

Україна програла Норвегії у матчі Кубку Девіса Україна програла Норвегії у матчі Кубку Девіса
Українські тенісисти опустилися нижче турніру.
Спорт 27 листопада 2021, 22:33 (Зеркало недели)
Еллерт зізнався, чи разом вони з Мішиною:  Дайте нам спокою Еллерт зізнався, чи разом вони з Мішиною: "Дайте нам спокою"
За їхніми стосунками стежить вся країна.
Світські хроніки 27 листопада 2021, 17:14 (ТСН.ua)
Песня как пророчество Песня как пророчество
Резонансы часто приводят к решительным изменениям действительности
Мистецтво 27 листопада 2021, 17:06 (Зеркало недели)
Пешич замінить Степанюка в основі Ворскли у грі проти Дніпра-1 Пешич замінить Степанюка в основі Ворскли у грі проти Дніпра-1
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 16-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому зіграють дніпровський Дніпро-1 та полтавська Ворскл...
Футбол 27 листопада 2021, 20:21 (football.ua)
Сукралоза призводить до раку крові Сукралоза призводить до раку крові
Популярний в Америці цукрозамінник сукралозу (Splenda) запідозрили, що при тривалому вживанні вона значно підвищує ризик лейкемії та інших серйоз...
Здоров'я 27 листопада 2021, 21:28 (e-news.com.ua)
Колишній наставник клубу УПЛ загинув у ДТП Колишній наставник клубу УПЛ загинув у ДТП
Не стало Руслана Мостового.
Спорт 27 листопада 2021, 12:26 (Зеркало недели)
Помер оскароносний композитор Стівен Сондхайм Помер оскароносний композитор Стівен Сондхайм
Автор ряду бройдвейських мюзиклів помер у 91 рік.
Світські хроніки 27 листопада 2021, 13:35 (ТСН.ua)
Шкурін: Були переговори з польським клубом, але зараз я ні про що не шкодую Шкурін: Були переговори з польським клубом, але зараз я ні про що не шкодую
Форвард Динамо розповів про те, як міг опинитися в іншому клубі.
Футбол 27 листопада 2021, 14:39 (football.ua)
Керівництво  Керівництво "
Їх підозрюють у хибній звітності.
Спорт 27 листопада 2021, 15:51 (Зеркало недели)
Зеленский ответил на петицию об ограничении въезда в Украину для россиян 3Зеленский ответил на петицию об ограничении въезда в Украину для россиян
petic. jpg Президент Владимир Зеленский ответил на петицию общественного деятеля Сергея Стерненко, в которой он призывал запретить въезд в Украин...
Суспільство 27 листопада 2021, 15:01 (Електронні Вісті)
Разумков намерен участвовать в президентских и в парламентских выборах Разумков намерен участвовать в президентских и в парламентских выборах
oaz. jpg Экс-спикер Верховной Рады Дмитрий Разумков намерен участвовать в президентских и парламентских выборах. Об этом он заявил в программе Св...
Суспільство 27 листопада 2021, 15:01 (Електронні Вісті)
Юна українська тенісистка розгромила словачку та тріумфувала на турнірі у Дубаї Юна українська тенісистка розгромила словачку та тріумфувала на турнірі у Дубаї
Для 19-річної Дарії Снігур це другий титул у сезоні.
Спорт 27 листопада 2021, 16:58 (ТСН.ua)
Безплідні чоловіки схильні до порушень обміну речовин Безплідні чоловіки схильні до порушень обміну речовин
Близько третини чоловіків, які страждають на безплідність, схильні до порушення обміну речовин, як передає Інтернет-видання для дівчат і жінок ві...
Здоров'я 27 листопада 2021, 01:35 (e-news.com.ua)
У суботу у Харкові пройде хода на згадку про жертв Голодомору. Частину центральних вулиць перекриють на півгодини У суботу у Харкові пройде хода на згадку про жертв Голодомору. Частину центральних вулиць перекриють на півгодини
Завтра, 27 листопада, у Харкові пройде традиційна хода в рамках заходів щодо увічнення пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій. У зв'язк...
Суспільство 27 листопада 2021, 02:40 (glavnoe.ua)
На Дніпропетровщині водій наїхав на 4 людей, двоє загинули На Дніпропетровщині водій наїхав на 4 людей, двоє загинули
Сьогодні ввечері у місті Кам'янське Дніпропетровської області водій автомобіля «ЗАЗ» наїхав на пішохідному переході на чотирьох осіб. Від отриман...
Події 27 листопада 2021, 03:44 (glavnoe.ua)
Сучасна риноплатика, її види та нюанси Сучасна риноплатика, її види та нюанси
Така дивовижна процедура, як ринопластика, була відома людині з давніх-давен. Зародившись в Індії, пластика носа набула великої популярності на в...
Здоров'я 27 листопада 2021, 04:47 (e-news.com.ua)
Литва розглядає варіант міжнародного суду над Лукашенком Литва розглядає варіант міжнародного суду над Лукашенком
Литва почала робити формальні кроки з цією метою.
Світ 27 листопада 2021, 06:59 (Зеркало недели)
Вітамін В4: у яких продуктах шукати холін Вітамін В4: у яких продуктах шукати холін
Холін стимулює роботу мозку, посилює концентрацію та покращує здатність сприймати та запам'ятовувати. Необхідний під час вагітності мамі та майбу...
Здоров'я 27 листопада 2021, 08:09 (NeBoley.com.ua)
У Мінську затримано журналіста, який співпрацює з Радіо Свобода У Мінську затримано журналіста, який співпрацює з Радіо Свобода
У Мінську затримано журналіста Андрія Кузнєчика, який співпрацює з Білоруською службою Радіо Свобода. Він поміщений в ізолятор міського управлінн...
Події 27 листопада 2021, 08:07 (glavnoe.ua)
США обмежують в їзд до країн Африки у зв язку з новим штамом COVID-19 США обмежують в'їзд до країн Африки у зв'язку з новим штамом COVID-19
Сполучені Штати з 29 листопада обмежують в'їзд із кількох країн Африки у зв'язку з появою та поширенням нового штаму коронавірусу COVID-19, повід...
Світ 27 листопада 2021, 09:14 (Зеркало недели)
Передсвяткова метушня є однією з причин безсоння Передсвяткова метушня є однією з причин безсоння
Період передноворічних свят, зазначають вчені, насичений стресорними факторами.. Неріна Рамлакхан, учений, яка присвятила своє життя вивченню про...
Здоров'я 27 листопада 2021, 10:18 (e-news.com.ua)
Стасюк: Маріуполю треба працювати над своїми помилками та терпінням Стасюк: Маріуполю треба працювати над своїми помилками та терпінням
Захисник Маріуполя розповів про причини поразки своєї команди від Львова.
Футбол 27 листопада 2021, 10:16 (football.ua)
Різдвяний піст: розклад харчування по днях Різдвяний піст: розклад харчування по днях
В цей час заборонено вживання м'ясних та молочних страв.
Україна 27 листопада 2021, 11:21 (Зеркало недели)
Хмара тегів