новини: 26 грудня 2021 у рубриці:

Мінус п'ять: Шевченко склав чорний список гравців "

Керівник аутсайдера Серії А хоче попрощатися із деякими виконавцями.
Спорт 26 грудня 2021, 23:49 (ТСН.ua)

Гвардіола: Матч з Лестером був дуже напружений, але ми не погано грали Гвардіола: Матч з Лестером був дуже напружений, але ми не погано грали
Фахівець залишився задоволеним грою своєї команди.
Футбол 26 грудня 2021, 22:44 (football.ua)
Корінтіанс готовий долучитися до боротьби за Кавані Корінтіанс готовий долучитися до боротьби за Кавані
Бразильський клуб слідкує за ситуацією навколо форварда МЮ.
Футбол 26 грудня 2021, 18:17 (football.ua)
Ман Сіті у божевільному матчі обіграв Лестер Ман Сіті у божевільному матчі обіграв Лестер
Лестер відіграв три м'ячі при рахунку 0:4, але таки програли Сіті на Етіхад. А міг бути героїчний камбек.
Футбол 26 грудня 2021, 21:32 (football.ua)
Артета: У святковий період слід продовжувати виступати на високому рівні Артета: У святковий період слід продовжувати виступати на високому рівні
Фахівець розповів про розгромну перемогу в АПЛ.
Футбол 26 грудня 2021, 21:40 (football.ua)
Верді склав позитивний тест на коронавірус Верді склав позитивний тест на коронавірус
Півзахисник Торіно знаходиться на самоізоляції..
Футбол 26 грудня 2021, 21:38 (football.ua)
Ребров - про Гармаша: Радий, що йому знайшли позицію на полі Ребров - про Гармаша: Радий, що йому знайшли позицію на полі
Екс-наставник київського Динамо висловився про свого колишнього підопічного.
Футбол 26 грудня 2021, 00:47 (football.ua)
Бійця MMA вбило вибухом на основній роботі: деталі трагедії Бійця MMA вбило вибухом на основній роботі: деталі трагедії
Генрі загинув внаслідок вибуху шини пожежної машини.
Спорт 26 грудня 2021, 04:02 (ТСН.ua)
Сане: Баварія - найкращий клуб світу поряд з Манчестер Сіті та Ліверпулем Сане: Баварія - найкращий клуб світу поряд з Манчестер Сіті та Ліверпулем
Хавбек мюнхенського клубу розповів про своїх фаворитів на перемогу у Лізі чемпіонів.
Футбол 26 грудня 2021, 07:29 (football.ua)
Саутгейт: Я не хочу, щоб березень перетворився на нескінченну прес-конференцію, і ми весь час говорили про Катар Саутгейт: Я не хочу, щоб березень перетворився на нескінченну прес-конференцію, і ми весь час говорили про Катар
Наставник збірної Англії висловився про політичну підготовку футболістів до ЧС-2022.
Футбол 26 грудня 2021, 09:44 (football.ua)
Збунь: Приєднаюся до Кривбасу на зборах у Туреччині Збунь: Приєднаюся до Кривбасу на зборах у Туреччині
Хавбек поділився інформацією про стан здоров'я.
Футбол 26 грудня 2021, 14:00 (football.ua)