Результат на користь України: збірна Росії ганебно програла Данії і вилетіла з Євро-2020

22 червня 2021, 01:32 | Спорт
фото з ТСН.ua

Збірна Данії розгромила команду Росії в матчі третього туру групи C Євро-2020. Поєдинок в Копенгагені завершився впевненою перемогою господарів з рахунком 4: 1.

Датська команда вийшла вперед на 38-й хвилині, відзначився Міккель Дамсгор. У другому таймі Юссуф Поульсен на 59-й хвилині подвоїв перевагу господарів.

На 70-й хвилині Артем Дзюба реалізував досить спірне пенальті. скоротивши відставання в рахунку, проте голи Андреаса Крістенсена і Йоакима Мехлу поховали шанси Росії.

В паралельний грі групи B Бельгія перемогла Фінляндію - 2: 0. Бельгійці (9 очок) посіли перше місце квартету, Данія (3) - друга, Фінляндія (3) - третя, Росія (3) - остання.

Варто відзначити, що ці результати покращили шанси України вийти в плей-офф, оскільки Фінляндія має гірші показники пропущених м'ячів, ніж команда Андрія Шевченка.