Нестримний Бьо виграв чоловічий мас-старт на Кубку світу в Антхольці, українець Дудченко - 25-й

24 січня 2021, 19:49 | Спорт

У неділю, 24 січня, відбулася чоловіча мас-старт на сьомому етапі Кубка світу з біатлону в італійському Антхольці.

Україна в гонці представляв тільки один біатлоніст - Антон Дудченко, який голосно заявив про себе в індивідуальній гонці, посівши п'яте місце з відставанням лише в 0,3 секунди від бронзової нагороди.

На жаль, в цій гонці справи у Дудченко пішли не так вдало. Антон посів лише 25-е місце з 30 учасників. Українець зробив по одному неточного пострілу на трьох стрільбах, тільки на одному вогневому рубежі відпрацювавши бездоганно.

Виграв мас-старт норвежець Йоханнес Бьо, на другому місці - француз Кантен Фійон-Майї, третій - словенець Яків Фак.

Антхольц-2021.

Результати чоловічого мас-старту.

Йоханнес Бьо (Норвегія 0+ 0 + 0 + 1) 35:44. 3 2. Кантен Фійон Майї (Франція, 1 + 0 + 0 + 1) +31. 3 3. Яків Фак (Словенія, 0 + 0 + 1 + 0) +44. 2 4. Ветли Крістіансен (Норвегія, 1 + 0 + 1 + 1) +49. 1 5. Арнд Пайффер (Німеччина, 0 + 1 + 0 + 1) +49. 1 6. Ерлен Бьонтегор (Норвегія, 1 + 1 + 0 + 1) +50.

25. Антон Дудченко (1 + 0 + 1 + 1) +2: 45. 3 Раніше завершилася жіноча естафета, в якій Україна зуміла фінішувати в топ-10.