Український форвард Кравець забив вирішальний гол в "

06 січня 2021, 04:57 | Спорт

Український нападник "

Кравець вийшов з лави запасних на 58-й хвилині зустрічі, коли рахунок був 2: 1 на користь його команди. Після цього "

Далі своє слово сказав Кравець. На 90 + 2-й хвилині він холоднокровно прийняв передачу з глибини в штрафний суперника і пробив повз воротаря.

Перед фінальним свистком " У підсумку "

Відзначимо, що українець відзначився голом у другому поспіль матчі Чемпіонату Туреччини. 2 січня Кравець після красивої комбінації вразив ворота "

Всього в нинішньому сезоні на рахунку Кравця сім м'ячів і один асист в 11 матчах чемпіонату Туреччини.

Артем перейшов в " " Він провів за команду всього 23 хвилини, після чого розірвав контракт зі столичним клубом.

Форвард пояснив раптовий відхід бажанням мати постійну ігрову практику, щоб отримати виклик в збірну України.