Біатлон: німець Пайффер драматично виграв перший мас-старт сезону, Підручного підвела стрільба

20 грудня 2020, 16:11 | Спорт
фото з ТСН.ua

У неділю, 20 грудня, відбулася чоловіча мас-старт на четвертому етапі Кубка світу з біатлону в австрійському Хохфільцені. Це була перша гонка з масовим стартом у сезоні-2020/21.

Перемогу здобув досвідчений німець Арнд Пайффер, який на фініші випередив шведа Мартіна Понсілуому. Третє місце зайняв норвежець Тар'ї Бьо, який виборов місце на п'єдесталі у німця Бенедикта Долля.

Єдиний представник України в мас-старті Дмитро Підручний фінішував 24-м. До третьої стрільби він підійшов одним з лідерів, але допустив два промахи. Українець опустився на 20-е місце, а ще два неточні постріли на останній стрільбі дозволили Дмитру фінішувати лише на на 24-му місці.

Мас-старт.

чоловіки 1. Арнд Пайффер (Німеччина, 0 + 0 + 0 + 0) 35:53. 3 2. Мартін Понсіулома (Швеція, 1 + 0 + 0 + 0) +1. 3 2. Тар'ї Бьо (Норвегія, 0 + 0 + 1 + 0) +9. 3 4. Бенедикт Долль (Німеччина, 1 + 0 + 0 + 0) +11. 7 5. Емільен Жаклен (Франція, 1 + 0 + 1 + 0) +22. 4 6. Стурла Легрейд (Норвегія, 0 + 0 + 0 + 1) +25.

24. Дмитро Підручний (0 + 0 + 2 + 2) +1: 53. 1 20 грудня також відбудеться жіночий мас-старт (початок гонки - о 15:20). Україна представить Дарина Блашко.