"Реал" резервом розбив клуб третього дивізіону, "Барселона" вирвала перемогу лише в додатковий час

01 листопада 2018, 11:51 | Спорт

В рамках 1/16 фіналу Кубка Іспанії відбулися перші матчі.

Мадридський "Реал" резервним складом не помітив представника третьої ліги країни - "Мелілью". Незважаючи на передматчевий настрій команди з нижнього дивізіону, "вершкові" розгромили свого суперника з рахунком 4: 0.

Королівський клуб забив по два голи в кожному з таймів. Забитими м'ячами за мадридців відзначилися Карім Бензема (28), Марко Асенсио (45), Альваро Одріосола (79) і Крісто Гонсалез (90). Матч-відповідь між "Реалом" і "Мелілья" відбудеться 5 грудня.

Інший гранд іспанського футболу "Барселона" здобула перемогу в Кубку Іспанії куди скромніше.

Підопічні Ернесто Вальверде мінімально здолали на виїзді "Культураль Леонес" з рахунком 1: 0. Єдиний гол за "блаугранас" провів центральний захисник каталонців - Клеман Ленгле. Його взяття воріт було вироблено вже на першій додаткової до основного часу хвилині.

Відзначимо, що господарі догравали цю зустріч удесятьох. Гравець господарів отримав видалення на 90 хвилині. Матч-відповідь "Барселона" - "Культураль Леонес" відбудеться 5 грудня на "Камп Ноу".