Архів новин

новини: 31 жовтня 2018 у рубриці:

Шевчук - арбітрам: Ви можете судити нормально?

Головний тренер Олімпіка В'ячеслав Шевчук залишився незадоволеним роботою суддів в матчі проти Шахтаря.
Футбол 31 жовтня 2018, 23:52 (football.ua)

Сачко: Я побачив, що Ворсклі потрібно ще багато працювати Сачко: Я побачив, що Ворсклі потрібно ще багато працювати
Головний тренер Ворскли Василь Сачко прокоментував матч з Чорноморцем в Кубку України.
Футбол 31 жовтня 2018, 21:59 (football.ua)
Неймар загрожує до шести років тюремного ув язнення Неймар загрожує до шести років тюремного ув'язнення
В Іспанії триває розгляд з приводу переходу Неймара з Сантоса в Барселону.
Футбол 31 жовтня 2018, 21:39 (football.ua)
Вулверхемптон виплатив Спортингу компенсацію за Руя Патрісіу Вулверхемптон виплатив Спортингу компенсацію за Руя Патрісіу
Вулверхемптон виплатив Спортингу 18 мільйонів євро за голкіпера Руя Патрісіу.
Футбол 31 жовтня 2018, 21:55 (football.ua)
Шахтар насилу пройшов Олімпік в Кубку України Шахтар насилу пройшов Олімпік в Кубку України
"Гірники" змогли зломити опір команди В'ячеслава Шевчука (3: 2).
Футбол 31 жовтня 2018, 21:50 (football.ua)
Бабич: Говорили хлопцям, що в Кубку немає фаворитів Бабич: Говорили хлопцям, що в Кубку немає фаворитів
Головний тренер приазовців Олександр Бабич прокоментував програний матч в Кубку України.
Футбол 31 жовтня 2018, 20:10 (football.ua)
Шапаренко: Хацкевич попросив робити більше забігів за спину захисникам - це спрацювало Шапаренко: Хацкевич попросив робити більше забігів за спину захисникам - це спрацювало
Микола Шапаренко відзначився дублем у матчі 1/8 фіналу Кубка України.
Футбол 31 жовтня 2018, 20:36 (football.ua)
Десна - Зоря: перестановка в центрі поля у господарів Десна - Зоря: перестановка в центрі поля у господарів
Стали відомі стартові склади команд на поєдинок 1/8 фіналу Кубка України між чернігівською Десною і луганською Зорею.
Футбол 31 жовтня 2018, 20:33 (football.ua)
 Ворскла  резервним складом вибила  Чорноморець  з Кубка України "Ворскла" резервним складом вибила "Чорноморець" з Кубка України
Полтавчани впевнено крокують у чвертьфінал.
Спорт 31 жовтня 2018, 21:13 (ТСН.ua)
Ді Марія підписав новий контракт з ПСЖ Ді Марія підписав новий контракт з ПСЖ
Анхель Ді Марія продовжив угоду з ПСЖ до літа 2021 року.
Футбол 31 жовтня 2018, 21:04 (football.ua)
Моуріньо виправдали у справі про лайки перед телекамерою Моуріньо виправдали у справі про лайки перед телекамерою
Незалежна комісія не знайшла доказів того, що менеджер Манчестер Юнайтед Жозе Моуріньо насправді використовував нецензурну лексику.
Футбол 31 жовтня 2018, 21:22 (football.ua)
Бакалов: Гірник дуже приємно здивував Бакалов: Гірник дуже приємно здивував
Головний тренер Львова Юрій Бакалов дав свій коментар після матчу 1/8 фіналу Кубка України.
Футбол 31 жовтня 2018, 21:24 (football.ua)
Матч Україна - Туреччина обговорить чеська бригада арбітрів Матч Україна - Туреччина обговорить чеська бригада арбітрів
Збірна України прийме Туреччину в контрольному матчі.
Футбол 31 жовтня 2018, 16:17 (football.ua)
Матрі хоче повернутися в Мілан Матрі хоче повернутися в Мілан
Нападаючий Сассуоло Алессандро Матрі може знову одягнути футболку "россо-нері".
Футбол 31 жовтня 2018, 16:13 (football.ua)
маленькі зомбі. Дружина Мессі показала, як святкують Хелловін маленькі зомбі. Дружина Мессі показала, як святкують Хелловін
У сім'ї суперзірки "синьо-гранатових" панує святкова атмосфера.
Спорт 31 жовтня 2018, 16:28 (ТСН.ua)
У Алькантара після кубкового матчу діагностували розрив зв язки гомілкостопу У Алькантара після кубкового матчу діагностували розрив зв'язки гомілкостопу
Тіаго Алькантара не допоможе Баварії в найближчих матчах.
Футбол 31 жовтня 2018, 16:45 (football.ua)
Агент Каріус про повернення в  Ліверпуль : це цілковита нісенітниця Агент Каріус про повернення в "Ліверпуль": це цілковита нісенітниця
Каріус найближчі два роки проведе в Стамбулі.
Спорт 31 жовтня 2018, 16:43 (ТСН.ua)
Маріу відкинув пропозиції Фулхема і Монако заради лавки в Інтері Маріу відкинув пропозиції Фулхема і Монако заради лавки в Інтері
Півзахисник Інтера Жоау Маріу відмовився від зміни клубу минулого літа.
Футбол 31 жовтня 2018, 17:01 (football.ua)
Мессі повернувся до тренувань після травми Мессі повернувся до тренувань після травми
Ліонель Мессі оговтався від перелому руки і переступив до тренувань.
Футбол 31 жовтня 2018, 17:36 (football.ua)
Мораес: Мені дуже подобається стиль Шахтаря - атакуючий футбол, де ми володіємо м ячем Мораес: Мені дуже подобається стиль Шахтаря - атакуючий футбол, де ми володіємо м'ячем
Жуніор Мораес розповів про емоціях, коли чує гімн Ліги чемпіонів.
Футбол 31 жовтня 2018, 18:04 (football.ua)
 Динамо  пропустило від  Миная , відігралося і вийшло в чвертьфінал Кубка України "Динамо" пропустило від "Миная", відігралося і вийшло в чвертьфінал Кубка України
Роберт Гегедош став місцевим героєм, проте, ненадовго.
Спорт 31 жовтня 2018, 17:59 (ТСН.ua)
Моуріньо надав керівництву МЮ список з трьох бажаних захисників Моуріньо надав керівництву МЮ список з трьох бажаних захисників
Головний тренер Манчестер Юнайтед Жозе Моуріньо визначився з гравцями, які можуть підсилити позицію центрального захисника в його команді.
Футбол 31 жовтня 2018, 17:51 (football.ua)
Майкон: Зіграти в Лізі чемпіонів - мрія кожного бразильського футболіста Майкон: Зіграти в Лізі чемпіонів - мрія кожного бразильського футболіста
Майкон поділився емоціями від дебюту в Лізі чемпіонів.
Футбол 31 жовтня 2018, 18:28 (football.ua)
Хацкевич: В першому таймі дали порадіти міна Хацкевич: В першому таймі дали порадіти міна
Олександр Хацкевич віддав належне міна після в матчі 1/8 фіналу Кубка України.
Футбол 31 жовтня 2018, 19:27 (football.ua)
Хацкевич: не можуть у нас 12-13 чоловік тягнути весь сезон Хацкевич: не можуть у нас 12-13 чоловік тягнути весь сезон
Наставник киян про перемогу в Кубку України.
Спорт 31 жовтня 2018, 20:00 (ТСН.ua)
Минай - Динамо 1: 3 відео голів Минай - Динамо 1: 3 відео голів
Представляємо вашій увазі відео голів матчу 1/8 фіналу Кубка України Минай - Динамо.
Футбол 31 жовтня 2018, 19:52 (football.ua)
Боруссія Д збільшила зарплату Санчо в три рази Боруссія Д збільшила зарплату Санчо в три рази
Джейдон Санчо буде отримувати в три рази більше згідно з новим контрактом з Боруссією Дортмунд.
Футбол 31 жовтня 2018, 19:49 (football.ua)
З турботою про тілі: як допомогти організму під час і після тренувань З турботою про тілі: як допомогти організму під час і після тренувань
Чи регулярно ви займаєтеся спортом? Багато з нас дуже хочуть привести в порядок тіло і здоров'я, планують, що з понеділка обов'язково почнуть ход...
Спорт 31 жовтня 2018, 19:45 (NeBoley.com.ua)