"Динамо" вдесятьох вирвало перемогу над "Ренном" в Лізі Європи

26 жовтня 2018, 01:54 | Спорт
фото з ТСН.ua

Київське "Динамо" в рамках 3-го туру групової стадії Ліги Європи здолало на виїзді французький "Ренн" з рахунком 2: 1.

Забитими голами у складі віце-чемпіона України відзначилися Томаш Кендзьора (21) і Віталій Буяльський (89). Поляку вдався фантастичний постріл з-за меж штрафного точно у верхній кут воріт суперника. Буяльський, в свою чергу, майстерно перекинув голкіпера "Ренна" і приніс таким чином своїй команді три очки.

На 41 хвилині господарі забили у ворота "Динамо" не без допомоги Дениса Бойко, який не зміг зафіксувати ігровий снаряд після пострілу зі штрафного від Клемана Греньє.

Цікаво, що на 85 хвилині підопічні Олександра Хацкевича залишилися вдесятьох - другу жовту картку перед собою побачив Володимир Шепелєв.

Втім, це не завадило "Динамо" святкувати першу перемогу в нинішньому розіграші другого за престижністю клубного турніру Європи. Після цього результату "біло-сині" мають 5 очок і розташовуються на 2 сходинці в турнірній таблиці. "Ренн", в свою чергу, залишився з 4 балами на 3 позиції.