"Ворскла" здобула першу перемогу в Лізі Європи

26 жовтня 2018, 01:37 | Спорт
фото з ТСН.ua

Полтавська "Ворскла" в рамках 3-го туру групового етапу Ліги Європи здолала азербайджанський "Карабах" - 1: 0.

У першому таймі ініціативою володів чемпіон Азербайджану. Полтавчани ж надійно грали в захисті, не дозволяючи супернику загрожувати воротам Богдана Шуста.

Після перерви наставник полтавчан Василь Сачко зробив важливе зміна - на поле замість Якубу з'явився таранний форвард Ніколас Карека, який значно пожвавив гру.

Це принесло свої дивіденди вже на 48-й хвилині - Карека розігнав контратаку, накрутив двох захисників і віддав на Владислава Кулача. Українець несподівано вистрілив з 25-ти метрів по центру воріт "Карабаху", а бразильський воротар суперника Вагнер помилився, відбивши м'яч у власні ворота.

Після забитого гола український клуб продовжив грати від оборони, відображаючи небезпечні атаки господарів. На 88-й хвилині азербайджанці мали реальну нагоду вирвати нічию, але Геррьері з близької відстані пробив над поперечиною.

Перемога дозволила "Ворсклі" набрати 3 очки і піднятися на третє місце в групі Е. "Карабах" з нулем пунктів замикає турнірну таблицю.

У паралельному матчі квартету Е лондонський "Арсенал" на виїзді мінімально переміг лісабонський "Спортинг" - 1: 0.