Харківські фехтувальниці завоювали медалі чемпіонату світу

15 листопада 2017, 15:57 | Спорт
фото з glavnoe.ua

З 7 по 12 листопада в італійському Римі відбувся чемпіонат світу з фехтування на візках, на якому харків'янки Євгенія Бреус та Анна Пашкова завоювали 1 золоту, 1 срібну та 2 бронзові нагороди.

Як повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА, участь в чемпіонаті взяли 145 спортсменів з 24 країн світу, в тому числі 13 паралімпійців України. Серед них були і дві харків'янки.

Цілий комплект нагород завоювала майстер спорту міжнародного класу Євгена Бреус. Вона завоювала «золото» в командних змаганнях з фехтування на шаблях.

Разом з іншими українками - Наталією Морквич, Надією Дьолог і Ольгою Єсін, Євгенія в фіналі виграла у збірної Італії.

В особистих змаганнях з фехтування на шаблях Євгенія посіла друге місце, поступившись у фіналі своєї співвітчизниці Наталії Морквич зі Львова. Також на її рахунку була бронзова нагорода в особистих змаганнях з фехтування на шпагах.

Ще одну бронзову медаль завоювала Анна Пашкова. Вона дебютувала на чемпіонатах світу і успішно виступила в особистих змаганнях з фехтування на рапірах, посівши третє місце.