Архів новин 

новини: 4 травня 2017 у рубриці:  

"Індикатор СВОЛОЧНОГО тренда": Жириновський проговорився щодо української трагедії

Одіозний політик неусвідомлено висловив щире ставлення російської влади до пожежі в одеському Будинку профспілок 2 травня 2014 року.
Суспільство 04 травня 2017, 23:42 (Обозреватель)

Копіювати чуже не соромно! Копіювати чуже не соромно!
Мене вистачило десь на півроку. Це довго. Кинула б те діло значно раніше, якби не викладач
Суспільство 04 травня 2017, 21:33 (Обозреватель)
МЗС України закликає утриматися від поїздок до Лівії МЗС України закликає утриматися від поїздок до Лівії
Прес-служба консульської служби МЗС України закликає українців утриматися від поїздок в цю країну, а тим, хто там знаходиться, - негайно покинути...
Суспільство 04 травня 2017, 16:47 (УРА-Информ)
Українець з Криму очолив світовий рейтинг боксерів-важкоатлетів Українець з Криму очолив світовий рейтинг боксерів-важкоатлетів
Український боксер, кримчанин Олександр Усик очолив світовий рейтинг кращих боксерів важкій ваговій категорії. Про це повідомляє Крим. Реалії з п...
Суспільство 04 травня 2017, 18:28 (glavnoe.ua)
На Киевщине будут судить за взятку врача местного военкомата На Киевщине будут судить за взятку врача местного военкомата
Військовою прокуратурою Київського гарнізону завершено досудове розслідування та направлено до Білоцерківського міськрайонного суду Київської обл...
Суспільство 04 травня 2017, 17:51 (glavnoe.ua)
 Навіщо озброювати цих хо * лов? "Навіщо озброювати цих хо * лов?"
Повністю заперечують кілька хвиль голодомору, які влаштувала совкова влада. Мільйони жертв нікому не цікаві і там вважають, що вони самі винні, б...
Суспільство 04 травня 2017, 20:21 (Обозреватель)
У Львові сміття не вивезли з третини майданчиків У Львові сміття не вивезли з третини майданчиків
У Львові четвертого травня вранці відходи ще не були вивезені з 484 контейнерних майданчиків.
Суспільство 04 травня 2017, 13:19 (УРА-Информ)
Священик на Rolls-Royce: стало відомо, як в церкві  харчуються від вівтаря Священик на Rolls-Royce: стало відомо, як в церкві "харчуються від вівтаря"
Віктор Єленський назвав категорії церков за рівнем доходу.
Суспільство 04 травня 2017, 14:04 (Обозреватель)
Львівські стоматологи вийшли на мітинг Львівські стоматологи вийшли на мітинг
У місті Львів четвертого травня приблизно п'ятдесят стоматологів вирішили провести мітинг.
Суспільство 04 травня 2017, 13:44 (УРА-Информ)
СК вважає загибель мешканки ревда, що випала з вікна лікарні, нещасним випадком СК вважає загибель мешканки ревда, що випала з вікна лікарні, нещасним випадком
В ході проведення перевірки слідчі СКР з'ясують всі без винятку обставини трагедії, що трапилася.
Суспільство 04 травня 2017, 14:09 (JustMedia)
Тільки повний наївняк міг сподіватися... Тільки повний наївняк міг сподіватися...
Так і користі більше - хробаки отримають шведський стіл
Суспільство 04 травня 2017, 13:56 (Обозреватель)
 Забруднити в крові українців : історик зробив заяву про  колорадських  стрічках "Забруднити в крові українців": історик зробив заяву про "колорадських" стрічках
Історик переконаний: цей символ рівнозначний плювку в обличчя.
Суспільство 04 травня 2017, 15:35 (Обозреватель)
На 8 років посадять винуватця смертельного ДТП в Миколаєві На 8 років посадять винуватця смертельного ДТП в Миколаєві
У прес-службі прокуратури Миколаївської області повідомили, що суд визнав винним і засудив до 8 років позбавлення волі винуватця резонансного сме...
Суспільство 04 травня 2017, 15:29 (УРА-Информ)
Більш 126 тис людей загинули в ДТП починаючи з 2011 року в Україні Більш 126 тис людей загинули в ДТП починаючи з 2011 року в Україні
На прес-конференції заступник директора медичного департаменту Міністерства охорони здоров'я Андрій Гаврилюк повідомив, що протягом останніх 6 ро...
Суспільство 04 травня 2017, 16:29 (УРА-Информ)
Як колишня волонтерка служить в лавах ЗСУ Як колишня волонтерка служить в лавах ЗСУ
У 53 механізованій бригаді серед військових можна побачити і тендітну жінку. Євгенія вибрала для себе незвичайну спеціалізацію - помічник гранато...
Суспільство 04 травня 2017, 00:10 (glavnoe.ua)
Убегу или сяду  на подвал ! Убегу или сяду "на подвал"!
Вот, скажите, как же так получилось? Как получилось все это? Ведь я не за Януковича, не за Россию
Суспільство 04 травня 2017, 00:03 (Обозреватель)
Курортний сезон в Україні: найпопулярніші вакансії Курортний сезон в Україні: найпопулярніші вакансії
Вже не за горами літо і стартує курортний сезон, під час якого тисячі українців поїдуть до моря і в гори. Там крім відпочинку вони зможуть і підз...
Суспільство 04 травня 2017, 05:23 (vkurse.ua)
Дітей заганяють назад в радянський пекло Дітей заганяють назад в радянський пекло
Двадцять три роки незалежності, три роки війни, окуповані території, десятки тисяч загиблих, мільйони знедолених, а всюдисущі пішоходи все так же...
Суспільство 04 травня 2017, 08:49 (Обозреватель)
США випробували нову ракету для виведення на орбіту мікросупутників США випробували нову ракету для виведення на орбіту мікросупутників
З полігону в пустелі Мохаве в Каліфорнії відбувся перший випробувальний пуск ракети Vector-R, призначеної для виведення на орбіту мікросупутників.
Суспільство 04 травня 2017, 10:15 (УРА-Информ)
В Авдіївці відновили подачу води В Авдіївці відновили подачу води
Після проведення ремонтних робіт Донецька фільтрувальна станція відновила подачу води в Авдіївку. Про це повідомив голова Авдіївської військово-ц...
Суспільство 04 травня 2017, 11:05 (УРА-Информ)
У Венесуелі в ході масових акцій протесту постраждали не менше 160 чоловік У Венесуелі в ході масових акцій протесту постраждали не менше 160 чоловік
38685719_303. jpg У столиці Венесуели Каракасі в ході нової хвилі масових протестів в середу, 3 травня, постраждали понад 160 людей. В районі Чак...
Суспільство 04 травня 2017, 11:51 (Електронні Вісті)
 Одна така матуся страшніше тисячі синіх китів : соцмережі схвилювала історія від київського копа "Одна така матуся страшніше тисячі синіх китів": соцмережі схвилювала історія від київського копа
Історія 12-річної української дівчинки, яку постійно б'є матір, шокувала соцмережі.
Суспільство 04 травня 2017, 12:47 (Обозреватель)
Хмара тегів