Архів новин 

новини: 30 квітня 2017 у рубриці:  

Папа Франциск закликав врегулювати кризу з КНДР

Папа Римський Франциск вважає, що необхідно послабити зростання напруженості лідерства в міжнародній дипломатії на тлі загострення конфлікту між США і КНДР.
Суспільство 30 квітня 2017, 22:33 (УРА-Информ)

Поспілкувався з родичами з Криму Поспілкувався з родичами з Криму
Кажуть, жити стало дорожче, але ми - задоволені, тому не хочемо.
Суспільство 30 квітня 2017, 20:02 (Обозреватель)
Пішов з життя відомий український поет Борис Олійник Пішов з життя відомий український поет Борис Олійник
У неділю, 30 квітня, на 82-му році життя після важкої і тривалої хвороби помер легендарний український поет Борис Олійник.
Суспільство 30 квітня 2017, 17:48 (УРА-Информ)
Як знайти роботу тим, кому  за Як знайти роботу тим, кому "за"
Роботодавцям хочуть встановити квоти на працівників з інвалідністю та співробітників від 45 років. Нововведення анонсували в Мінсоцполітики. Робо...
Суспільство 30 квітня 2017, 18:22 (vkurse.ua)
Киевляне хотят арку  дружбы народов  навсегда превратить в радугу Киевляне хотят арку "дружбы народов" навсегда превратить в радугу
Киевляне предлагают навсегда отставить арку "дружбы народов" в цветах радуги, а не только на период проведения Евровидения, и переименовать ее в ...
Суспільство 30 квітня 2017, 17:43 (glavnoe.ua)
Екс-міністр економіки підтверджує: в українців забагато вихідних Екс-міністр економіки підтверджує: в українців забагато вихідних
Екс-міністр економіки Володимир Лановий підтримує ідею Українського інституту національної пам'яті щодо скасування перенесення святкових вихідних...
Суспільство 30 квітня 2017, 01:23 (vkurse.ua)
Неоформлених працівників в Україні вже можна перевіряти без попереджень Неоформлених працівників в Україні вже можна перевіряти без попереджень
Кабмін затвердив порядок раптових перевірок підприємств на наявність неоформлених працівників. Згідно з постановою №295 від 26 квітня перевірки м...
Суспільство 30 квітня 2017, 01:09 (vkurse.ua)
Автолюбителі бояться пересідати на літаючі автомобілі без парашутів - дослідження Автолюбителі бояться пересідати на літаючі автомобілі без парашутів - дослідження
Літаючі автомобілі останнім часом стали однією з актуальних тем для обговорення. Тому в Мічиганському університеті розробили спеціальну наукову п...
Суспільство 30 квітня 2017, 01:26 (vkurse.ua)
Де ваша скорбота, злі люди? Де траурні стрічки? Де ваша скорбота, злі люди? Де траурні стрічки?
І ось тут-то збоку, під прикриттям туману, шо Фемістокл під Саламін, румунська трирема з вівцями встромила свій рострум в беззахисний борт російс...
Суспільство 30 квітня 2017, 13:22 (Обозреватель)
Віктор Громовий: Чому нізззя без вертикалі?! Віктор Громовий: Чому нізззя без вертикалі?!
Головне, що можуть зробити освітянські начальники це посприяти появі середовища для змін
Суспільство 30 квітня 2017, 12:49 (GIGAMIR)
 Країна ідіотів : відомий блогер вказав на жахливу рису українців "Країна ідіотів": відомий блогер вказав на жахливу рису українців
Є хороша і погана новини з цього приводу, пише він.
Суспільство 30 квітня 2017, 00:41 (Обозреватель)
Хмара тегів