Архів новин 

новини: 22 серпня 2022 у рубриці:  

Що приймають за післяпологову депресію

Це стан, в якому найчастіше виявляється молода мама після приїзду з пологового будинку. Це не обов'язково стан саме після пологів.
Здоров'я 22 серпня 2022, 22:16 (NeBoley.com.ua)

На Тижні моди у Копенгагені заборонили хутро На Тижні моди у Копенгагені заборонили хутро
Цього року дизайнери та будинки моди не зможуть показувати хутро на подіумах Тижня моди у Копенгагені.
Здоров'я 22 серпня 2022, 20:19 (NeBoley.com.ua)
Принц Чарльз випустив туалетну воду $180 за флакон Принц Чарльз випустив туалетну воду $180 за флакон
На створення парфуму спадкоємця престолу надихнули його сади в маєтку Хайгроув, а реалізувати ідею допоміг британський парфумерний бренд Penhalig...
Здоров'я 22 серпня 2022, 14:26 (NeBoley.com.ua)
Вчені розповіли який продукт «прискорює біологічне старіння та вкорочує теломери» Вчені розповіли який продукт «прискорює біологічне старіння та вкорочує теломери»
Дієта є одним із ключових факторів, коли йдеться про довголіття. У той час як прожити довше і бути в доброму здоров’ї – ідеальна мета для багатьо...
Здоров'я 22 серпня 2022, 15:12 (NeBoley.com.ua)
Як правильно лікувати печію Як правильно лікувати печію
Дуже часто буває так, що люди роками намагаються лікувати шлунок, проте результату немає.
Здоров'я 22 серпня 2022, 17:10 (NeBoley.com.ua)
Як лікувати нерви під час війни? Як лікувати нерви під час війни?
Навіть якщо в тому чи іншому місті зараз відносно спокійно, люди весь час знаходяться в напрузі через те, що кожну мить щось може статись, і це н...
Здоров'я 22 серпня 2022, 17:26 (NeBoley.com.ua)
Чи може дитина спати з батьками? Рекомендації психолога Чи може дитина спати з батьками? Рекомендації психолога
Дитячий психолог Ірена Пахомова розповіла, з якого віку потрібно відучувати дітей спати в батьківському ліжку.
Здоров'я 22 серпня 2022, 03:53 (NeBoley.com.ua)
Чи допомагає желатин при хворобах суглобів? Чи допомагає желатин при хворобах суглобів?
Доктор Володимир Ені-Олорунда розповів, чи можна вилікувати хворі суглоби за допомогою звичайного желатину..
Здоров'я 22 серпня 2022, 05:47 (NeBoley.com.ua)
Психосоматика хвороб: 5 кроків на шляху до одужання Психосоматика хвороб: 5 кроків на шляху до одужання
Остеопат Вадим Санжаров розповів, як наші думки і настрої впливають на наше здоров'я, і \u200b\u200bчому порятунок від хвороб потрібно починати з...
Здоров'я 22 серпня 2022, 08:07 (NeBoley.com.ua)
Лікар розповіла, яка помилка при приготуванні салату заважає схуднути Лікар розповіла, яка помилка при приготуванні салату заважає схуднути
Більш ніж ймовірно, що коли ваш розум переходить на здорову дієту для схуднення, він часто викликає в уяві образ великого салату.
Здоров'я 22 серпня 2022, 08:26 (NeBoley.com.ua)
Медики назвали каші, які не можна їсти вранці Медики назвали каші, які не можна їсти вранці
Зазвичай більшість людей на сніданок їдять різноманітні каші.. Однак, деякі з них можуть завдати шкоди організму.
Здоров'я 22 серпня 2022, 13:06 (NeBoley.com.ua)
Дієтолог пояснила, чому цукор для організму не такий вже й шкідливий Дієтолог пояснила, чому цукор для організму не такий вже й шкідливий
Цукор вважається одним з найнебезпечніших продуктів для здоров’я людини. Вчені в усьому світі називають солодке, а це цукерки, тістечка, печиво, ...