Архів новин 

новини: 19 серпня 2022 у рубриці:  

Дієтолог пояснила, коли кава призводить до діабету

Дієтолог Христина Плотнікова пояснила, що неправильне вживання кави може сприяти розвитку діабету та проблем із ШКТ.
Здоров'я 19 серпня 2022, 21:40 (NeBoley.com.ua)

У Європі зафіксовано першу смерть від мавпової віспи У Європі зафіксовано першу смерть від мавпової віспи
В Іспанії зареєстрували першу смерть, пов'язану з мавпячою віспою.
Здоров'я 19 серпня 2022, 21:19 (NeBoley.com.ua)
Ці продукти допомагають печінці відновитися Ці продукти допомагають печінці відновитися
Як з’ясувалося, печінки допомагають краще справлятися зі своїми функціями лактобактерії.
Здоров'я 19 серпня 2022, 10:26 (NeBoley.com.ua)
Чи можна заливати зеленкою рани у дитини? Чи можна заливати зеленкою рани у дитини?
Педіатр Марія Макаршина розповіла, як правильно лікувати рани та інші травми на тілі дитини. Чи можна користуватися зеленкою?
Здоров'я 19 серпня 2022, 15:05 (NeBoley.com.ua)
Профілактика кетоацидозу: рекомендації ендокринолога Профілактика кетоацидозу: рекомендації ендокринолога
Лікар-ендокринолог Зухра Павлова розповіла, чим небезпечний кетоацидоз і як запобігти його розвитку.
Здоров'я 19 серпня 2022, 17:37 (NeBoley.com.ua)
Лікар-дієтолог назвала спосіб швидкого та ефективного схуднення Лікар-дієтолог назвала спосіб швидкого та ефективного схуднення
Лікар-дієтолог, ендокринолог Ольга Павлова розповіла, як швидко та ефективно знизити вагу.
Здоров'я 19 серпня 2022, 16:55 (NeBoley.com.ua)
Кому їсти дині та кавуни шкідливо для здоров’я Кому їсти дині та кавуни шкідливо для здоров’я
Експерт із продуктової політики Ганна Сафонова розповіла, кому не варто їсти кавуни та дині
Здоров'я 19 серпня 2022, 00:10 (NeBoley.com.ua)
Лікар розповіла, які продукти допоможуть покращити пам’ять та увагу Лікар розповіла, які продукти допоможуть покращити пам’ять та увагу
Якщо у вас проблеми з пам’яттю та увагою, дуже можливо, що причина – у нестачі вітаміну В1 (тіаміну) і необхідно проконсультуватися з лікарем. Ск...
Здоров'я 19 серпня 2022, 00:11 (NeBoley.com.ua)
П ять популярних спиртних напоїв, від яких товстіють найсильніше П'ять популярних спиртних напоїв, від яких товстіють найсильніше
До вживання алкоголю завжди потрібно ставитись з особливою обережністю. У тому числі тим, хто намагається скинути зайву вагу.
Здоров'я 19 серпня 2022, 01:27 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів