Архів новин 

новини: 14 березня 2018 у рубриці:  

Як зрозуміти, що в організмі не вистачає заліза

Людський організм має дуже складну будову і функції.
Здоров'я 14 березня 2018, 23:09 (NeBoley.com.ua)

Медики знайшли токсичні метали в парах вейпів Медики знайшли токсичні метали в парах вейпів
Вчені виявили небезпечні токсичні метали у складі парів вейпів.
Здоров'я 14 березня 2018, 23:08 (NeBoley.com.ua)
В Україні збільшився бюджет Червоного хреста В Україні збільшився бюджет Червоного хреста
Бюджет Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні збільшено приблизно на 10% в порівнянні з 2017 роком, заявив журналістам прес-секретар МК...
Здоров'я 14 березня 2018, 11:19 (NeBoley.com.ua)
Винні гени: Вчені повідомляють про зв язок температури тіла і ожиріння Винні гени: Вчені повідомляють про зв'язок температури тіла і ожиріння
Досліджуючи проблему набору зайвої ваги, фахівці з'ясували, то ожиріння може бути викликане неадекватною реакцією організму людини на холод.
Здоров'я 14 березня 2018, 12:16 (NeBoley.com.ua)
Названий раціон, що підвищує ризик серцевої недостатності Названий раціон, що підвищує ризик серцевої недостатності
Дослідники стверджують, що жінкам старше п'ятдесяти років, у яких в раціоні переважає велика кількість білка, загрожує серцева недостатність, осо...
Здоров'я 14 березня 2018, 12:58 (e-news.com.ua)
Названо ТОП-8 правил, які допоможуть позбутися від целюліту Названо ТОП-8 правил, які допоможуть позбутися від целюліту
Целюліт це звичайне явище, яке з'являється у більшості жінок незалежно від віку або комплекції.
Здоров'я 14 березня 2018, 16:17 (NeBoley.com.ua)
П ять ліків, які ні в якому разі не можна приймати разом П'ять ліків, які ні в якому разі не можна приймати разом
Частенько буває, що призначення лікаря в рецептурі і часу (частоті) прийому таблеток, порушуються.
Здоров'я 14 березня 2018, 05:20 (NeBoley.com.ua)
Запорожців закликають лікуватися від ожиріння Запорожців закликають лікуватися від ожиріння
Центри первинної медико-санітарної допомоги Запорізькій області та їх підрозділи укомплектовані зростомір, вагами, сантиметровими стрічками загал...
Здоров'я 14 березня 2018, 05:20 (NeBoley.com.ua)
Вчені знайшли засіб боротьби з раком важкої стадії Вчені знайшли засіб боротьби з раком важкої стадії
Група вчених з шведського університету Лунда знайшла новий спосіб боротьби з раком грудей останньої стадії, який практично невиліковний.
Здоров'я 14 березня 2018, 05:27 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів