Архів новин 

новини: 18 січня 2018 у рубриці:  

Вживання поліненасичених жирних кислот під час вагітності впливає на масу тіла дітей

Дослідники з Саутгемптона продемонстрували, що у жінок, які під час вагітності вживали багато поліненасичених жирних кислот (n-6), виростають більш повні діти.
Здоров'я 18 січня 2018, 20:16 (NeBoley.com.ua)

Кір в Харкові: коментар обласного управління охорони здоров я Кір в Харкові: коментар обласного управління охорони здоров'я
Про це SQ повідомила і. начальника управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації Галина Сіроштан. За її словами, хвора...
Здоров'я 18 січня 2018, 19:43 (glavnoe.ua)
А Ви знали, що камені лікують? А Ви знали, що камені лікують?
Камені з давніх часів використовувалися в медицині.
Здоров'я 18 січня 2018, 14:17 (NeBoley.com.ua)
Після заборони куріння британські діти рідше хворіють на астму Після заборони куріння британські діти рідше хворіють на астму
Дослідники виявили, що британські закони про заборону куріння суттєво знизили частоту виникнення астми у дітей в цій країні.
Здоров'я 18 січня 2018, 14:59 (NeBoley.com.ua)
Натуральні трави для здоров я Натуральні трави для здоров'я
Які природні засоби допоможуть підтримати гарне самопочуття? Настоянка, трав'яний збір або фітованна надають більш м'який вплив, ніж медичні преп...
Здоров'я 18 січня 2018, 18:13 (NeBoley.com.ua)
Хірургічна менопауза викликає зниження когнітивних здібностей Хірургічна менопауза викликає зниження когнітивних здібностей
Рання хірургічна менопауза у жінок асоціюється з погіршенням пам'яті і розумових здібностей.
Здоров'я 18 січня 2018, 18:35 (NeBoley.com.ua)
Темні кола під очима: як позбутися Темні кола під очима: як позбутися
Як замаскувати ці огидні «синці» під очима? Одвічне жіноче питання. Краще рішення - це позбутися від них, а не зафарбовувати. Але для того щоб це...
Здоров'я 18 січня 2018, 01:30 (e-news.com.ua)
Переваги роздільного харчування Переваги роздільного харчування
Щодня ми споживаємо різну їжу, що складається з білків, жирів, вуглеводів. І дуже рідко замислюємося, як краще їх поєднати, щоб допомогти власним...
Здоров'я 18 січня 2018, 01:37 (e-news.com.ua)
Перемогти целюліт реально Перемогти целюліт реально
Носимо ми міні чи ні, беремо участь в показі мод або є глядачами, кожній жінці хочеться мати здорову гладку шкіру - всюди. Неприємна «апельсинова...
Здоров'я 18 січня 2018, 01:59 (e-news.com.ua)
Чому мільйони американців вживають полівітаміни Чому мільйони американців вживають полівітаміни
Десятки мільйонів американців вживають полівітаміни та інші харчові добавки, але наукових доказів їх користі для організму все ще недостатньо.
Здоров'я 18 січня 2018, 01:53 (NeBoley.com.ua)
Гламурні ідеї: зачіски для волосся середньої довжини Гламурні ідеї: зачіски для волосся середньої довжини
Безсумнівно, кожна жінка погодиться з тим, що її зачіска повинна відповідати поряд і нагоди. Тільки тоді вона зможе по-справжньому виглядати надз...