Архів новин 

новини: 4 серпня 2017 у рубриці:  

Забій куприка може мати серйозні наслідки

Забій куприка зустрічається досить часто. У головному він з'являється при падінні на спину або при малозначних, але часто повторюваних травмах, які з'являються при їзді на санках, велосипеді і т. Удар в цю область дуже хворобливий, тому що тут знаходиться...
Здоров'я 04 серпня 2017, 23:00 (NeBoley.com.ua)

Крем з ретинолом дійсно робить шкіру молодше Крем з ретинолом дійсно робить шкіру молодше
Крем, що містить вітамін А істотно знижує кількість зморшок у людей похилого віку.
Здоров'я 04 серпня 2017, 19:47 (NeBoley.com.ua)
Вченим вдалося відтворити розвиток мозку Вченим вдалося відтворити розвиток мозку
Вперше в історії людства вченим вдалося наживо спостерігати за розподілом і зростанням покоління нейронів мозку ссавця в лабораторних умовах.
Здоров'я 04 серпня 2017, 14:23 (NeBoley.com.ua)
Портативний прилад буде встановлювати точну дату пологів Портативний прилад буде встановлювати точну дату пологів
Компанія, яка розробила пристрій, що дозволяє визначити точну дату пологів за два тижні до них, сподівається привернути загальну міжнародну увагу...
Здоров'я 04 серпня 2017, 15:02 (NeBoley.com.ua)
Жива вода буде лікувати рани Жива вода буде лікувати рани
Американські вчені розробили воду, насичену іонами настільки, що вона здатна вбивати віруси, мікроби і сприяти загоєнню ран.
Здоров'я 04 серпня 2017, 17:07 (NeBoley.com.ua)
Стовбурові клітини стануть моделлю для вивчення раку Стовбурові клітини стануть моделлю для вивчення раку
Британські вчені відкрили механізм, завдяки якому ракові клітини здатні мігрувати по організму, використовуючи в якості моделі стовбурові клітини.
Здоров'я 04 серпня 2017, 18:55 (NeBoley.com.ua)
Відвідувачі соляріїв нехтують небезпекою Відвідувачі соляріїв нехтують небезпекою
У той час як погода стає занадто холодною для пляжу, найгарячіші шанувальники сонця перебираються в солярії, щоб зберегти свою літню засмагу, - п...
Здоров'я 04 серпня 2017, 08:27 (NeBoley.com.ua)
Які наслідки засмаги Які наслідки засмаги
За типом шкіри все люди діляться на п'ять категорій.
Здоров'я 04 серпня 2017, 08:43 (NeBoley.com.ua)
Вченим вдалося створити віртуальну чотиривимірну модель тіла людини Вченим вдалося створити віртуальну чотиривимірну модель тіла людини
Канадським вченим вдалося відтворити чотиривимірний зображення людського тіла. Згенерована комп'ютером голограма допоможе як лікарям, так і паціє...