Архів новин 

новини: 13 вересня 2018 у рубриці:  

Супрун просвітила українців щодо «вправляння хребта»

Такого діагнозу, як «вилітає диск», не існує.
Здоров'я 13 вересня 2018, 19:15 (NeBoley.com.ua)

Порушення режиму сну можуть стати причиною безсимптомного атеросклерозу Порушення режиму сну можуть стати причиною безсимптомного атеросклерозу
До такого висновку прийшли експерти з Іспанії та Греції, проаналізувавши дані про понад один мільйон здорових дорослих пацієнтів.
Здоров'я 13 вересня 2018, 17:17 (NeBoley.com.ua)
Топ - 3 вправи, для здоров я і краси тіла Топ - 3 вправи, для здоров'я і краси тіла
Здоровий спосіб життя, правильне харчування, фітнес зроблять вашу фігуру привабливою.
Здоров'я 13 вересня 2018, 11:46 (NeBoley.com.ua)
Фахівці придумали, як допомогти жертвам травм хребта Фахівці придумали, як допомогти жертвам травм хребта
Вчені створили капсулу-пастку.
Здоров'я 13 вересня 2018, 13:45 (NeBoley.com.ua)
Молочні продукти рятують від передчасної смерті - вчені Молочні продукти рятують від передчасної смерті - вчені
Щоденне вживання молока і молочних продуктів продовжує життя і зменшує ризик небезпечних хвороб.
Наука 13 вересня 2018, 14:26 (Корреспондент.net)
Як потрібно сидіти за комп ютером, розповіли лікарі Як потрібно сидіти за комп'ютером, розповіли лікарі
Одна година, проведений за комп'ютером, в неправильному положенні, може серйозно нашкодити вашому здоров'ю.
Здоров'я 13 вересня 2018, 16:21 (NeBoley.com.ua)
Жіночі светри. Модні тенденції холодного сезону Жіночі светри. Модні тенденції холодного сезону
Хоч за вікном спека, новий холодний сезон все ближче з кожним днем.
Здоров'я 13 вересня 2018, 01:16 (NeBoley.com.ua)
Яким шампунем краще мити волосся Яким шампунем краще мити волосся
Перший крок до красивих і здоровим волоссю - правильний вибір шампуня. Для кожного типу волосся призначений відповідний шампунь.
Здоров'я 13 вересня 2018, 01:31 (NeBoley.com.ua)
Чотири звички, від яких жовтіють зуби Чотири звички, від яких жовтіють зуби
Емаль, що покриває зуби, володіє білим або білувато-блакитно-сіруватим відтінком і певною прозорістю.
Здоров'я 13 вересня 2018, 08:29 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів