Архів новин 

новини: 4 липня 2018 у рубриці:  

У США розробили перші таблетки з інсуліном

Новий препарат успішно проходить через шлунок і доставляє діюча речовина в кров хворого.
Здоров'я 04 липня 2018, 23:43 (NeBoley.com.ua)

Вчені: Вовки-мутанти з Чорнобиля загрожують Європі Вчені: Вовки-мутанти з Чорнобиля загрожують Європі
На думку співробітників Миссурийского університету (США) існує ризик, що вовки із зони відчуження навколо Чорнобильської АЕС можуть поширити муту...
Наука та здоров'я 04 липня 2018, 19:47 (glavnoe.ua)
Спів допомагає жінкам подолати післяпологову депресію Спів допомагає жінкам подолати післяпологову депресію
Спів допомагає народили жінкам подолати постнатальную депресію, повідомляють британські вчені.
Здоров'я 04 липня 2018, 01:37 (NeBoley.com.ua)
Вчені: хронічна втома у жінок є синдромом ендометріозу Вчені: хронічна втома у жінок є синдромом ендометріозу
Вчені зуміли довести, що хронічна втома у жінок може говорити про що розвивається ендометріоз.
Здоров'я 04 липня 2018, 09:59 (NeBoley.com.ua)
Клітковина при вагітності захищає дитину від астми Клітковина при вагітності захищає дитину від астми
Жінки, які вживають багато клітковини під час вагітності, зменшують тим самим ризик виникнення астми у своїх дітей, як передає Інтернет-видання д...
Здоров'я 04 липня 2018, 11:57 (e-news.com.ua)
Міністр освіти застерегла українців від надходження в іноземні вузи Міністр освіти застерегла українців від надходження в іноземні вузи
Батькам абітурієнтів в іноземні вузи варто уважніше вивчати інформацію про університети, куди вони відправляють дітей вчитися. Інакше дитина може...
Наука та здоров'я 04 липня 2018, 17:08 (glavnoe.ua)
Названі предмети побуту, що викликають появу зайвої ваги Названі предмети побуту, що викликають появу зайвої ваги
Люди товстіють через певних хімічних речовин в цих предметах.
Здоров'я 04 липня 2018, 01:04 (NeBoley.com.ua)
Google дозволяє розробникам читати вашу пошту. Як це припинити Google дозволяє розробникам читати вашу пошту. Як це припинити
Цілком ймовірно, що листи у вашій поштовій скриньці Gmail читає хтось ще. Причому дозвіл на це - ймовірно, навіть не здогадуючись про це - дали в...