Архів новин 

новини: 6 липня 2017 у рубриці:  

Жуйка: ліки від нервів

Постійне жування сприяє позбавленню від м'язової напруги і стресу. З 1939 року жуйка навіть входить в пайок солдатів американської армії.
Здоров'я 06 липня 2017, 22:53 (NeBoley.com.ua)

Кава продовжує життя жінкам Кава продовжує життя жінкам
Тривале і регулярне вживання кави, по всій видимості, не збільшує ризик, пов'язаний з ранньою смертю, а навіть знижує ймовірність смерті від серц...
Здоров'я 06 липня 2017, 22:36 (NeBoley.com.ua)
Чай і кава зменшують ризик раку нирки Чай і кава зменшують ризик раку нирки
Вчені з Медичної школи Гарвардського університету стверджують, що любителі чаю і кави захворюють на рак нирки дещо рідше, ніж ті, хто споживають ...
Здоров'я 06 липня 2017, 20:46 (e-news.com.ua)
Євросоюз хоче дізнатися, де Apple і Google отримують прибутку Євросоюз хоче дізнатися, де Apple і Google отримують прибутку
Європейський парламент схвалив нові правила фінансової звітності для великих міжнародних компаній, що працюють в ЄС. Тепер Apple, Google і інші т...
Технології 06 липня 2017, 20:44 (InternetUA)
Держспецзв язку попереджає про загрозу нової кібератаки на Україну Держспецзв'язку попереджає про загрозу нової кібератаки на Україну
Власники мереж, які були вражені вірусом Petya, можуть стати потенційними об'єктами ще однієї кібератаки.
Технології 06 липня 2017, 20:37 (InternetUA)
Чай в пляшках небезпечний для нирок Чай в пляшках небезпечний для нирок
Вживання готового чаю, розфасованого в пляшки, може призвести до утворення каменів у нирках.
Здоров'я 06 липня 2017, 21:55 (NeBoley.com.ua)
Таємниці ароматів: поради Таємниці ароматів: поради
Щоб зберегти аромат, при сухої шкіри потрібно подушити побільше.
Здоров'я 06 липня 2017, 13:27 (NeBoley.com.ua)
5 відмінностей «відновленого» Galaxy Note 7 від оригінального 5 відмінностей «відновленого» Galaxy Note 7 від оригінального
В кінці минулого тижня Samsung Electronics представила «відновлений» Galaxy Note 7. Як і слід було очікувати, смартфон вийшов повною копією свого...
Технології 06 липня 2017, 15:10 (InternetUA)
Представлений аналіз атаки з використанням NotPetya Представлений аналіз атаки з використанням NotPetya
Дослідник безпеки Антон Черепанов з ESET представив подробиці про первинному векторі атаки NotPetya (Petya. A, ExPetr), що накрила Україну 27 чер...
Технології 06 липня 2017, 15:37 (InternetUA)
Підвищений рівень адреналіну знижує можливість успішного зачаття Підвищений рівень адреналіну знижує можливість успішного зачаття
Вчені провели дослідження, в якому взяли участь 275 здорових жінок у віці від 18 до 40 років, що бажають завагітніти.
Здоров'я 06 липня 2017, 15:52 (NeBoley.com.ua)
Харчовий щоденник: простий спосіб схуднути Харчовий щоденник: простий спосіб схуднути
Щоб успішно скинути вагу в Новому Році - записуйте все, що ви їсте. На думку Крістофера Дж. Мозуніка, фахівця з проблем ваги і діабету (Грінвічсь...
Здоров'я 06 липня 2017, 18:34 (e-news.com.ua)
Systemd дозволяє отримати права суперкористувача на дистрибутивах Linux Systemd дозволяє отримати права суперкористувача на дистрибутивах Linux
Отримати права суперкористувача на дистрибутиві Linux, що використовує для ініціалізації системний менеджер systemd, можна за допомогою недійсног...
Технології 06 липня 2017, 19:05 (InternetUA)
Курцям важче відмовитися від сигарет з ментолом Курцям важче відмовитися від сигарет з ментолом
Сигарети з ментолом можуть утруднити спробу кинути курити, особливо серед молодих людей, виявили фахівці Пенсільванського університету / США /.
Здоров'я 06 липня 2017, 20:17 (NeBoley.com.ua)
Засновник LeEco попросив дати йому час Засновник LeEco попросив дати йому час
Цзя Юетін (Jia Yueting), засновник яка переживає фінансову кризу LeEco, заявив про готовність нести повну відповідальність за боргові проблеми св...
Технології 06 липня 2017, 20:14 (InternetUA)
Що допоможе впоратися з ожирінням ефективніше дієт Що допоможе впоратися з ожирінням ефективніше дієт
Що допоможе впоратися з ожирінням ефективніше дієт.
Здоров'я 06 липня 2017, 01:42 (NeBoley.com.ua)
Прорив в ультразвуковому дослідженні Прорив в ультразвуковому дослідженні
Британським ученим вдалося зняти на плівку поведінку плоду на ранніх стадіях вагітності. Це відеозапис ембріона у віці 12 тижнів, тобто задовго д...
Здоров'я 06 липня 2017, 01:53 (NeBoley.com.ua)
Який фахівець здійснює лікування стоп і нігтів? Який фахівець здійснює лікування стоп і нігтів?
Багато людей не знають, хто такий подолог, і навіть не здогадуються про існування відповідної науки-подології.
Здоров'я 06 липня 2017, 02:16 (NeBoley.com.ua)
Економічна криза породжує моду на пампушок Економічна криза породжує моду на пампушок
До цікавих висновків прийшли недавно американські психологи з Пенсільванії, що виявили залежність чоловічих уявлень про красу від економічної сит...
Здоров'я 06 липня 2017, 03:22 (NeBoley.com.ua)
Омелян заявив про мільйонні збитки Мінінфраструктури через кібератаки Омелян заявив про мільйонні збитки Мінінфраструктури через кібератаки
Міністерство інфраструктури України понесло мільйонні збитки через вихід з ладу сотень робочих місць і двох з шести серверів, викликаного кіберат...
Технології 06 липня 2017, 06:46 (InternetUA)
У смартфонах Nokia будуть використовуватися процесори Xiaomi У смартфонах Nokia будуть використовуватися процесори Xiaomi
В цьому році фанати нарешті дочекалися повернення на ринок смартфонів Nokia. Їх розробкою і випуском займається фінська компанія HMD Global.
Технології 06 липня 2017, 07:20 (InternetUA)
Аферисти викрали з рахунків тернополян майже 40 тисяч гривень Аферисти викрали з рахунків тернополян майже 40 тисяч гривень
Першопричина таких злочинів – довіра населення до невідомих осіб. В численних застереженнях поліцейські інформують краян не вірити людям, які по ...
Технології 06 липня 2017, 08:23 (InternetUA)
Для легкого дихання Для легкого дихання
«З'їж яблучко, мій світ! », І буде легше дихати. Адже саме цей плід незамінний для наших легенів, дуже ніжного органу. До такого висновку прийшл...
Здоров'я 06 липня 2017, 11:11 (e-news.com.ua)
У Китаї з явився новий комп ютерний вірус-вимагач У Китаї з'явився новий комп'ютерний вірус-вимагач
Комп'ютерний вірус-вимагач Green Hat, схожий з шкідливою програмою WannaCry, з'явився в Китаї. Він не дозволяє користувачам запустити операційну ...
Технології 06 липня 2017, 12:00 (InternetUA)
Хочете набрати вагу: сідайте на дієту Хочете набрати вагу: сідайте на дієту
Сідаючи на дієту, більше людей набирають вагу, ніж його скидають. Не відразу, а коли переходять до нормального способу життя. Принаймні так йдуть...
Здоров'я 06 липня 2017, 12:04 (e-news.com.ua)
Інтернет Речей збільшує кількість шкідливого ПЗ для Linux Інтернет Речей збільшує кількість шкідливого ПЗ для Linux
Експерти фіксують зростання числа шкідливого ПО для Linux.
Технології 06 липня 2017, 12:38 (InternetUA)
Хмара тегів