Архів новин 

новини: 17 лютого 2018 у рубриці:  

У Київській області сталася смертельна ДТП

Сьогодні, 17 лютого під Києвом вітчизняний автомобіль протаранив мікроавтобус. Про це передає прес-служба Нацполіціі.
Події 17 лютого 2018, 21:47 (УРА-Информ)

Розстріл морпіхів на Донбасі. У Мережі з'явилося важливу заяву про причини трагедії Розстріл морпіхів на Донбасі. У Мережі з'явилося важливу заяву про причини трагедії
У командуванні Військово-морських сил ЗСУ спростовують інформацію про те, що причиною розстрілу чотирьох військовослужбовців 36-ї окремої бригади...
Події 17 лютого 2018, 20:31 (glavnoe.ua)
У Китаї горіла сепараторна станція У Китаї горіла сепараторна станція
У місті Цинюань провінції Гуандун на сміттєвому сортувальної станції сталася пожежа. Про це передає Xinhua.
Події 17 лютого 2018, 14:23 (УРА-Информ)
Мексика знову страждає від стихійного лиха Мексика знову страждає від стихійного лиха
У штаті Оахака на півдні Мексики сейсмологи зафіксували землетрус амплітудою в сім з половиною балів. Про це передає Геологічна служба США.
Події 17 лютого 2018, 15:22 (УРА-Информ)
В Одесі  москалі  влаштували різанину В Одесі "москалі" влаштували різанину
Вчора троє росіян з ножами накинулися але жителя Одеси. Про це передає прес-служба поліції міста.
Події 17 лютого 2018, 17:45 (УРА-Информ)
Стреляют из всего, что имеется. Штаб АТО сообщил об активизации боевиков на Донбассе Стреляют из всего, что имеется. Штаб АТО сообщил об активизации боевиков на Донбассе
«У районі проведення АТО підрозділи російсько-окупаційних угрупувань продовжують використовувати озброєння, яке давно мало б бути відведеним від ...
Події 17 лютого 2018, 18:52 (glavnoe.ua)
При розгромі  Вагнера  ??в Сирії загинув харківський  антімайдановец При розгромі "Вагнера" ??в Сирії загинув харківський "антімайдановец"
Росія офіційно підтвердила загибель п'ятьох своїх громадян в Сирії, але в тамтешньому МЗС запевняють, що це не військові, а особи, які в зону кон...
Події 17 лютого 2018, 01:23 (glavnoe.ua)
Жахлива ДТП в Криму - 7 осіб загинуло Жахлива ДТП в Криму - 7 осіб загинуло
Семеро людей, серед яких, за попередніми даними, є діти, загинули в п'ятницю ввечері в результаті зіткнення двох вантажних та одного легкового ав...
Події 17 лютого 2018, 02:09 (glavnoe.ua)
Страшна аварія в Криму забрала життя сімох людей Страшна аварія в Криму забрала життя сімох людей
У п'ятницю в 20. 00 за місцевим часом на 367 кілометрі автотраси Джанкой-Феодосія-Керч сталася ДТП за участю «ВАЗ-2105» і трьох вантажівок. Загин...
Події 17 лютого 2018, 08:37 (Life-News.Ru)
У Закарпатті знесли дві приватні спостережні вежі У Закарпатті знесли дві приватні спостережні вежі
Слідчі військової прокуратури Західного регіону України виявили дві приватні спостережні вежі вздовж лінії державного кордону України, використов...
Події 17 лютого 2018, 10:19 (glavnoe.ua)
Батько загиблої в дитсадку дівчинки розповів про обставини трагедії Батько загиблої в дитсадку дівчинки розповів про обставини трагедії
За словами Ніязі Рзаева, дочка скаржилася, що вихователі "кричать на дітей".
Події 17 лютого 2018, 11:05 (YTPO.ru)
Хмара тегів