Футбол 27 квітня 2024, 23:47 (football.ua)

Фаті сподівається залишитися в Барселоні Фаті сподівається залишитися в Барселоні
Футбол 27 квітня 2024, 23:27 (football.ua)
Футбол 27 квітня 2024, 22:44 (football.ua)
Бенфіка з Трубіним обіграла Брагу Бенфіка з Трубіним обіграла Брагу
Українець пропустив один гол у свої ворота.
Футбол 27 квітня 2024, 22:48 (football.ua)
Ювентус — Мілан 0:0 Огляд матчу Серії А Ювентус — Мілан 0:0 Огляд матчу Серії А
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Італії, що відбувся 27 квітня 2024 року.
Футбол 27 квітня 2024, 23:18 (football.ua)
Алавес спокійно обіграв Сельту Алавес спокійно обіграв Сельту
Завершився матч чемпіонату Іспанії.
Футбол 27 квітня 2024, 23:19 (football.ua)
Тен Гаг: Манчестер Юнайтед – одна з найдинамічніших і видовищних команд АПЛ на даний момент Тен Гаг: Манчестер Юнайтед – одна з найдинамічніших і видовищних команд АПЛ на даний момент
Керманич манкуніанців дав свій коментар за підсумками матчу проти Бернлі.
Футбол 27 квітня 2024, 20:54 (football.ua)
Ювентус упустив нагоду скоротити відставання від Мілана Ювентус упустив нагоду скоротити відставання від Мілана
Знекровлена команда Стефано Піолі погодилась на нічию в гостьовому протистоянні з важким фіналом.
Футбол 27 квітня 2024, 20:58 (football.ua)
Льоренте, Вітсель та Ермосо зіграють із перших хвилин  атлетичного  дербі Льоренте, Вітсель та Ермосо зіграють із перших хвилин "атлетичного" дербі
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 33-го туру іспанської Прімери, у якому зіграють мадридський Атлетіко та баскський Атлетік.
Футбол 27 квітня 2024, 21:08 (football.ua)
Манчестер Юнайтед — Бернлі 1:1 Відео голів та огляд матчу АПЛ Манчестер Юнайтед — Бернлі 1:1 Відео голів та огляд матчу АПЛ
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Англії, що відбувся 27 квітня 2024 року.
Футбол 27 квітня 2024, 21:12 (football.ua)
Мудрик зіграє з перших хвилин проти Астон Вілли Мудрик зіграє з перших хвилин проти Астон Вілли
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 35-го туру Англійської Прем'єр-ліги, у якому зіграють бірмінгемська Астон Вілла та лондонський Ч...
Футбол 27 квітня 2024, 21:18 (football.ua)
Евертон мінімально здолав Брентфорд і зберіг свою прописку в АПЛ Евертон мінімально здолав Брентфорд і зберіг свою прописку в АПЛ
Завершився шостий поєдинок 35 туру чемпіонату Англії.
Футбол 27 квітня 2024, 21:27 (football.ua)
Баєр вирвав нічию на 97-й хвилині у Штутгарта і продовжив серію до 46 матчів без поразок Баєр вирвав нічию на 97-й хвилині у Штутгарта і продовжив серію до 46 матчів без поразок
"Фармацевти" в статусі чемпіона Німеччини не втрачають хід.
Футбол 27 квітня 2024, 21:32 (football.ua)
Тен Гаг: Нам не щастить із суддівством протягом останніх тижнів Тен Гаг: Нам не щастить із суддівством протягом останніх тижнів
Нідерландець незадоволений деякими пенальті, призначеними у ворота манкуніанців.
Футбол 27 квітня 2024, 22:18 (football.ua)
Вест Гем — Ліверпуль 2:2 Відео голів та огляд матчу АПЛ Вест Гем — Ліверпуль 2:2 Відео голів та огляд матчу АПЛ
Футбол 27 квітня 2024, 17:57 (football.ua)
Лечче і Монца обмінялися голами у компенсований час і поділили очки Лечче і Монца обмінялися голами у компенсований час і поділили очки
Завершився другий поєдинок 34 туру чемпіонату Італії.
Футбол 27 квітня 2024, 18:05 (football.ua)
ЛНЗ — Шахтар 0:3 Відео голів та огляд матчу УПЛ ЛНЗ — Шахтар 0:3 Відео голів та огляд матчу УПЛ
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату України, що відбувся 27 квітня 2024 року.
Футбол 27 квітня 2024, 18:28 (football.ua)
Баварія з дублем Кейна здолала Айнтрахт Баварія з дублем Кейна здолала Айнтрахт
Завершився ще один поєдинок 31 туру чемпіонату Німеччини.
Футбол 27 квітня 2024, 18:32 (football.ua)
Боруссія Д прийняла холодний душ у Лейпцигу перед першим півфіналом Ліги чемпіонів Боруссія Д прийняла холодний душ у Лейпцигу перед першим півфіналом Ліги чемпіонів
Команда Едіна Терзича майже остаточно програла боротьбу за підсумкову четверту сходинку турнірної таблиці Бундесліги прямому конкуренту.
Футбол 27 квітня 2024, 18:38 (football.ua)
Бундесліга: Вердер розгромив Аугсбург, вольова перемога Вольфсбурга над Фрайбургом Бундесліга: Вердер розгромив Аугсбург, вольова перемога Вольфсбурга над Фрайбургом
Завершилися ще два поєдинки 31 туру чемпіонату Німеччини.
Футбол 27 квітня 2024, 18:42 (football.ua)
Миколенко не потрапив до заявки на матч Евертон – Брентфорд, Ярмолюк опинився на лаві запасних Миколенко не потрапив до заявки на матч Евертон – Брентфорд, Ярмолюк опинився на лаві запасних
З'явилися стартові склади "ірисок" і "бджіл" на очну зустріч у чемпіонаті Англії.
Футбол 27 квітня 2024, 18:50 (football.ua)
Тіав, Флоренці та Жиру намагатимуться завадити зазіханням Ювентуса на другу сходинку Серії A Тіав, Флоренці та Жиру намагатимуться завадити зазіханням Ювентуса на другу сходинку Серії A
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 34-го туру італійської Серії А, у якому зіграють туринський Ювентус та Мілан.
Футбол 27 квітня 2024, 18:56 (football.ua)
АПЛ. Перший гол Антоні у нічиїй Манчестер Юнайтед та Бернлі, Шеффілд Юнайтед офіційно вилетів у Чемпіоншип АПЛ. Перший гол Антоні у нічиїй Манчестер Юнайтед та Бернлі, Шеффілд Юнайтед офіційно вилетів у Чемпіоншип
Завершилася низка матчів у рамках 35-го туру чемпіонату Англії-2023/24.
Футбол 27 квітня 2024, 19:00 (football.ua)
Хетафе з дублем і асистом Грінвуда здолав Альмерію, відправивши її до Сегунди Хетафе з дублем і асистом Грінвуда здолав Альмерію, відправивши її до Сегунди
Завершився третій поєдинок 33 туру чемпіонату Іспанії.
Футбол 27 квітня 2024, 19:15 (football.ua)
Трансфер Ольмо не пріоритет для Барселони Трансфер Ольмо не пріоритет для Барселони
Уся справа в зарплаті та сумі переходу.
Футбол 27 квітня 2024, 20:03 (football.ua)
Рух із голом і автоголом Слюбика здолав Верес Рух із голом і автоголом Слюбика здолав Верес
Завершився четвертий поєдинок 26 туру чемпіонату України.
Футбол 27 квітня 2024, 20:07 (football.ua)
Баварія гарантувала собі місце в Лізі чемпіонів на наступний сезон Баварія гарантувала собі місце в Лізі чемпіонів на наступний сезон
Мюнхенський клуб знову зіграє в єврокубках.
Футбол 27 квітня 2024, 20:15 (football.ua)
Лас-Пальмас — Жирона 0:2 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги Лас-Пальмас — Жирона 0:2 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Іспанії, що відбувся 27 квітня 2024 року.
Футбол 27 квітня 2024, 20:20 (football.ua)
РБ Лейпциг — Боруссія Д 4:1 Відео голів та огляд матчу Бундесліги РБ Лейпциг — Боруссія Д 4:1 Відео голів та огляд матчу Бундесліги
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Німеччини, що відбувся 27 квітня 2024 року.
Футбол 27 квітня 2024, 20:26 (football.ua)
Салах – після перепалки з Клоппом: Буде пожежа, якщо я виступлю Салах – після перепалки з Клоппом: Буде пожежа, якщо я виступлю
Між єгиптянином і німцем стався конфлікт.
Футбол 27 квітня 2024, 20:44 (football.ua)