Офіційно: матч Минай – Динамо перенесено на пізніший термін

Футбол 04 грудня 2023, 13:26 (football.ua)

Діаш – про гру з Тоттенгемом: Прикро не здобути всі три очки Діаш – про гру з Тоттенгемом: Прикро не здобути всі три очки
"Містяни" втратили очки втретє поспіль.
Футбол 04 грудня 2023, 12:36 (football.ua)
Джака: Коли Феллер хвалить вашу гру, це привід собою пишатися Джака: Коли Феллер хвалить вашу гру, це привід собою пишатися
Гравець прокоментував відгуки на адресу свого клубу.
Плюман, Карабін та Руніч гратимуть із перших хвилин проти Зорі Плюман, Карабін та Руніч гратимуть із перших хвилин проти Зорі
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 16-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому зіграють луганська Зоря та львівський Рух.
Футбол 04 грудня 2023, 12:57 (football.ua)
Хаві: Феліш – наш джокер, він ще більше згуртував команду Хаві: Феліш – наш джокер, він ще більше згуртував команду
Іспанець задоволений грою португальського нападника.
Футбол 04 грудня 2023, 09:49 (football.ua)
Мудрик: Челсі готовий до насиченого графіка Мудрик: Челсі готовий до насиченого графіка
Українець висловився після перемоги над Брайтоном.
Футбол 04 грудня 2023, 10:06 (football.ua)
Кривбас продовжив контракт з Понєдєльніком Кривбас продовжив контракт з Понєдєльніком
Андрій Понєдєльнік підписав нову угоду.
Футбол 04 грудня 2023, 10:22 (football.ua)
Галатасарай спробує продати Тете Галатасарай спробує продати Тете
В клубі незадоволені виступами бразильця.
Футбол 04 грудня 2023, 10:57 (football.ua)
Терзич: Ми змушували Баєр робити те, що їм не подобається Терзич: Ми змушували Баєр робити те, що їм не подобається
Коментар тренера Боруссії після центрального матчу туру.
Футбол 04 грудня 2023, 11:47 (football.ua)
Кейн: Найкращі захисники, проти яких я грав, — це Террі та К єлліні Кейн: Найкращі захисники, проти яких я грав, — це Террі та К'єлліні
Гаррі назвав найсильніших оборонців.
Футбол 04 грудня 2023, 12:10 (football.ua)
Барселона мінімально обіграла Атлетіко Барселона мінімально обіграла Атлетіко
Гол Феліша приніс каталонцям три очки.
Футбол 04 грудня 2023, 00:11 (football.ua)
Барселона — Атлетіко 1:0 Відео голу та огляд матчу Барселона — Атлетіко 1:0 Відео голу та огляд матчу
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Іспанії, що відбувся 3 грудня 2023 року, 22:00.
Футбол 04 грудня 2023, 00:35 (football.ua)
Війна, день 648. Усім варто пам?ятати, що битва за долю України триває Війна, день 648. Усім варто пам?ятати, що битва за долю України триває
До вашої уваги інформація щодо повномасштабного російського вторгнення в Україну за підсумками 3 грудня 2023 року.
Футбол 04 грудня 2023, 01:01 (football.ua)
Наполі — Інтер 0:3 Відео голів та огляд матчу Наполі — Інтер 0:3 Відео голів та огляд матчу
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Італії, що відбувся 3 грудня 2023 року, 21:45.
Футбол 04 грудня 2023, 07:55 (football.ua)
Пушич: Другий тайм проти Металіста 1925 мені дуже сподобався — це був зовсім інший Шахтар Пушич: Другий тайм проти Металіста 1925 мені дуже сподобався — це був зовсім інший Шахтар
Керманич Шахтаря прокоментував перемогу над Металістом 1925.
Футбол 04 грудня 2023, 08:43 (football.ua)
Голодюк: Єдиний епізод вирішив долю матчу Голодюк: Єдиний епізод вирішив долю матчу
Керманич Металіста 1925 прокоментував поразку від Шахтаря.
Футбол 04 грудня 2023, 09:07 (football.ua)