Президент Вільярреалу: Рівень арбітражу не відповідав півфіналу Ліги чемпіонів

Функціонер іспанського клубу прокоментував виліт із турніру.
Футбол 04 травня 2022, 11:17 (football.ua)

Б єлса отримав пропозицію від клубу з Мексики, хоча сам воліє очолити збірну Колумбії Б'єлса отримав пропозицію від клубу з Мексики, хоча сам воліє очолити збірну Колумбії
Іменитий аргентинський фахівець може повернутися до роботи в Латинській Америці.
Футбол 04 травня 2022, 11:03 (football.ua)
Александер-Арнольд: Ліверпуль не грав у футбол у першому таймі Александер-Арнольд: Ліверпуль не грав у футбол у першому таймі
Захисник англійського клубу прокоментував вихід до фіналу Ліги чемпіонів.
Футбол 04 травня 2022, 09:49 (football.ua)
Жерар Морено: Вільярреал вірив у перемогу до останнього Жерар Морено: Вільярреал вірив у перемогу до останнього
Форвард Вільярреалу прокоментував виліт із Ліги чемпіонів.
Футбол 04 травня 2022, 10:05 (football.ua)
Ло Чельсо: Потрібно було призначати пенальті за фол Аліссона Ло Чельсо: Потрібно було призначати пенальті за фол Аліссона
Хавбек Вільярреалу прокоментував виліт із Ліги чемпіонів.
Футбол 04 травня 2022, 10:27 (football.ua)
Дібала обрав Інтер для продовження кар єри Дібала обрав Інтер для продовження кар'єри
Аргентинець підпише із "нерадзуррі" чотирирічний контракт.
Футбол 04 травня 2022, 10:31 (football.ua)
Вільярреал — Ліверпуль 2:3 Відео голів та огляд матчу Вільярреал — Ліверпуль 2:3 Відео голів та огляд матчу
До вашої уваги відео найкращих моментів поєдинку.
Футбол 04 травня 2022, 00:57 (football.ua)
Війна, день 69. Великобританія передасть військову допомогу на 300 мільйонів фунтів Війна, день 69. Великобританія передасть військову допомогу на 300 мільйонів фунтів
До вашої уваги офіційна інформація щодо вторгнення російських оккупантів в Україну за підсумками 3 травня.
Футбол 04 травня 2022, 06:02 (football.ua)
Клопп: Перед перервою сказав помічникові, щоб він знайшов бодай одну нашу вдалу дію в першому таймі — він не знайшов Клопп: Перед перервою сказав помічникові, щоб він знайшов бодай одну нашу вдалу дію в першому таймі — він не знайшов
Керманич англійського клубу прокоментував вихід до фіналу Ліги чемпіонів.
Футбол 04 травня 2022, 08:14 (football.ua)
Реал — Манчестер Сіті. Напередодні Реал — Манчестер Сіті. Напередодні
Пропонуємо до вашої уваги анонс матчу.
Футбол 04 травня 2022, 08:29 (football.ua)
Гінтер домовився про перехід до Фрайбурга Гінтер домовився про перехід до Фрайбурга
Захисник має шанси зіграти в Лізі чемпіонів наступного сезону.
Футбол 04 травня 2022, 08:30 (football.ua)
Емері: Суперники повністю заслуговували на те, аби зіграти у фіналі Емері: Суперники повністю заслуговували на те, аби зіграти у фіналі
Головний тренер Вільярреалу прокоментував виліт із Ліги чемпіонів.
Футбол 04 травня 2022, 08:48 (football.ua)
Салах: Сіті — суперник топ-рівня, але бажання взяти реванш за фінал 2018 року в Києві сильніше Салах: Сіті — суперник топ-рівня, але бажання взяти реванш за фінал 2018 року в Києві сильніше
Форвард англійського клубу прокоментував вихід до фіналу Ліги чемпіонів.
Футбол 04 травня 2022, 09:03 (football.ua)
Ван Дейк: Будь-який суперник за фіналом буде абсолютним кошмаром Ван Дейк: Будь-який суперник за фіналом буде абсолютним кошмаром
Футбол 04 травня 2022, 09:28 (football.ua)