Архів новин 

новини: 20 листопада 2018 у рубриці:  

Португалія - ??Польща: Кендзера зіграє з перших хвилин

Стали відомі стартові склади команд на поєдинок шостого туру Ліги націй між збірними Португалією та Польщею.
Футбол 20 листопада 2018, 22:41 (football.ua)

VAR з явиться в Лізі чемпіонів починаючи з 1/8 фіналу - ЗМІ VAR з'явиться в Лізі чемпіонів починаючи з 1/8 фіналу - ЗМІ
Судячи з усього, система відеоповторів з'явиться в Лізі чемпіонів вже в лютому 2019 року.
Футбол 20 листопада 2018, 22:25 (football.ua)
Зеєдорф: Я ніколи не грав в АПЛ, сподіваюся, що одного разу буду тренувати там Зеєдорф: Я ніколи не грав в АПЛ, сподіваюся, що одного разу буду тренувати там
Кларенс Зеєдорф сподівається попрацювати в якості тренера з одним з клубів англійської Прем'єр-ліги.
Футбол 20 листопада 2018, 21:50 (football.ua)
Україна і Туреччина обійшлися без забитих голів першому таймі Україна і Туреччина обійшлися без забитих голів першому таймі
У першій половині зустрічі збірні України та Туреччини не зуміли розпечатати ворота один одного (0: 0).
Футбол 20 листопада 2018, 22:06 (football.ua)
Фассоне: Роналду виявився занадто дорогим для Мілана Фассоне: Роналду виявився занадто дорогим для Мілана
Колишній генеральний директор Мілана Марко Фассоне розповів, що Кріштіану Роналду хотів покинути Реал ще влітку 2017 го року.
Футбол 20 листопада 2018, 22:02 (football.ua)
Лаціо не виключає продаж Милинкович-Савича Лаціо не виключає продаж Милинкович-Савича
Півзахисник Сергій Милинкович-Савич може покинути Лаціо в найближчому майбутньому.
Футбол 20 листопада 2018, 22:25 (football.ua)
Канте готовий підписати з Челсі новий контракт з рекордною зарплатою Канте готовий підписати з Челсі новий контракт з рекордною зарплатою
Півзахисник Нгола Канті може укласти з "синіми" дуже вигідне угоду.
Футбол 20 листопада 2018, 18:22 (football.ua)
Реал має намір продовжити Наваса, збільшивши йому зарплату Реал має намір продовжити Наваса, збільшивши йому зарплату
В "королівському клубі" як і раніше розраховують на воротаря Кейлор Наваса.
Футбол 20 листопада 2018, 18:20 (football.ua)
Італія - ??США: прогноз букмекерів на товариський матч Італія - ??США: прогноз букмекерів на товариський матч
Вашій увазі котирування букмекерів на матч Італія - ??США.
Футбол 20 листопада 2018, 19:41 (football.ua)
Франція - Уругвай: прогноз букмекерів на товариський матч Франція - Уругвай: прогноз букмекерів на товариський матч
Вашій увазі букмекерські котирування на матч Франція - Уругвай.
Футбол 20 листопада 2018, 20:30 (football.ua)
Реал відмовився відпускати Вінісіусом в збірну на молодіжний турнір Реал відмовився відпускати Вінісіусом в збірну на молодіжний турнір
Нападаючий Реала Вінісіус Жуніор не відправиться на турнір U-20 в Чилі.
Футбол 20 листопада 2018, 20:24 (football.ua)
Миколенко дебютує за збірну України Миколенко дебютує за збірну України
Віталій Миколенко вийде в стартовому складі збірної України на матч з Туреччиною.
Футбол 20 листопада 2018, 20:36 (football.ua)
В основі України на матч проти Туреччини вийшли 7 футболістів, які можуть грати за U-21 В основі України на матч проти Туреччини вийшли 7 футболістів, які можуть грати за U-21
Андрій Шевченко випустив у стартовому складі сім гравців, які могли б грати ще за Україну U-21.
Футбол 20 листопада 2018, 21:12 (football.ua)
Баварія повідомила про рекордні доходи Баварія повідомила про рекордні доходи
За підсумками минулого сезону доходи Баварії склали понад 600 мільйонів євро.
Футбол 20 листопада 2018, 21:48 (football.ua)
Маротта хоче, щоб Інтер підписав Мартіаля Маротта хоче, щоб Інтер підписав Мартіаля
"Нерадзуррі" зацікавлені в трансфері нападаючого Манчестер Юнайтед Антоні Мартіаля.
Футбол 20 листопада 2018, 09:03 (football.ua)
Сваток прибув в розташування збірної України Сваток прибув в розташування збірної України
Захисник Зорі Олександр Сваток приєднався до національної команди.
Футбол 20 листопада 2018, 08:57 (football.ua)
Визначився ще один можливий суперник України на чемпіонаті світу U20 Визначився ще один можливий суперник України на чемпіонаті світу U20
Гондурас став останньою командою з КОНКАКАФ, яка пробилася на ЧС серед 20-річних.
Футбол 20 листопада 2018, 09:26 (football.ua)
Німеччина - Нідерланди 2: 2 Відео голів та огляд матчу Німеччина - Нідерланди 2: 2 Відео голів та огляд матчу
Представляємо відеоогляд поєдинку Ліги націй між Нідерландами та Німеччиною.
Футбол 20 листопада 2018, 10:03 (football.ua)
Куман - про нічию з Німеччиною: Я не думаю, що ми грали добре Куман - про нічию з Німеччиною: Я не думаю, що ми грали добре
Головний тренер збірної Нідерландів Роналд Куман підвів підсумки матчу з Німеччиною в Лізі націй.
Футбол 20 листопада 2018, 10:17 (football.ua)
Лев - про матч з Нідерландами: У кінцівці нас покарали Лев - про матч з Нідерландами: У кінцівці нас покарали
Головний тренер збірної Німеччини Йоахим Лев підвів підсумки матчу з Голландією (2: 2) в Лізі націй.
Футбол 20 листопада 2018, 11:23 (football.ua)
Швед: Намагаюся зробити все, щоб довірили зіграти хоча б хвилину Швед: Намагаюся зробити все, щоб довірили зіграти хоча б хвилину
Вінгер збірної України Мар'ян Швед поділився очікуваннями від матчу з Туреччиною.
Футбол 20 листопада 2018, 11:53 (football.ua)
Ліверпуль поклав око на найкращого бомбардира поточного сезону Бундесліги Ліверпуль поклав око на найкращого бомбардира поточного сезону Бундесліги
"Червоні" спробують придбати форварда Луку Йовіча, що виступає за Франкфурт.
Футбол 20 листопада 2018, 12:11 (football.ua)
Екс-українець Непогодов дебютував за збірну Казахстану Екс-українець Непогодов дебютував за збірну Казахстану
Не так давно змінив громадянство воротар Дмитро Непогодов провів перший поєдинок у складі своєї нової національної збірної.
Футбол 20 листопада 2018, 12:36 (football.ua)
П ять інтриг останнього дня Ліги націй П'ять інтриг останнього дня Ліги націй
Football. ua розповідає, що цікавого можна очікувати від заключного дня групового раунду Ліги націй.
Футбол 20 листопада 2018, 12:50 (football.ua)
Молодий талант Ман Сіті має намір прийняти пропозицію Реала Молодий талант Ман Сіті має намір прийняти пропозицію Реала
"Королівський клуб" близький до того, щоб переманити нападника Браим Діаса з Манчестер Сіті.
Футбол 20 листопада 2018, 15:22 (football.ua)
Кехілл провів прощальний матч за Австралію Кехілл провів прощальний матч за Австралію
Півзахисник Тім Кехілл попрощався зі своєю національною командою.
Футбол 20 листопада 2018, 15:36 (football.ua)
Рома хоче підписати Рафінью з Барселони Рома хоче підписати Рафінью з Барселони
Півзахисник "синьо-гранатових" Рафінья Алькантара може перебратися в римський клуб.
Футбол 20 листопада 2018, 16:36 (football.ua)
Тест: Ярмоленко або Коноплянка - хто старше в збірній України Тест: Ярмоленко або Коноплянка - хто старше в збірній України
Напередодні товариського матчу між збірними Туреччини та України, Football. ua пропонує трохи розважитися і перевірити свої знання віку гравців н...
Футбол 20 листопада 2018, 17:13 (football.ua)
Моуріньо спостерігав за Вітсель в матчі збірної Бельгії Моуріньо спостерігав за Вітсель в матчі збірної Бельгії
Головний тренер Манчестер Юнайтед Жозе Моуріньо хоче бачити в Манчестер Юнайтед хавбека Боруссії Акселя Вітселя.
Футбол 20 листопада 2018, 17:08 (football.ua)
Португалія - ??Польща: прогноз букмекерів на матч Ліги націй Португалія - ??Польща: прогноз букмекерів на матч Ліги націй
Вашій увазі котирування букмекерів на матч Ліги націй Португалія - ??Польща.
Футбол 20 листопада 2018, 18:01 (football.ua)
Хмара тегів
Новости на русском