Архів новин 

новини: 7 вересня 2023 у рубриці:  

Лунін: Англія — фаворит? На папері — то діло таке. Бійцівські якості в нас навіть краще

Український голкіпер висловився про майбутній матч проти збірної Англії у рамках відбору на ЄВРО-2024.
Футбол 07 вересня 2023, 15:07 (football.ua)

Аль-Іттіхад близький до оформлення трансферу Луїса Феліпе Аль-Іттіхад близький до оформлення трансферу Луїса Феліпе
Захисник іспанського Бетіса невдовзі опиниться у Саудівській Аравії.
Футбол 07 вересня 2023, 14:43 (football.ua)
Відбір на Євро-2024: які шанси в України вийти з групи? Відбір на Євро-2024: які шанси в України вийти з групи?
Football.ua вивчив букмекерські котирування щодо можливих підсумків групи С у кваліфікації на чемпіонат Європи.
Футбол 07 вересня 2023, 13:15 (football.ua)
Лапорт: Футбольну пенсію проведу або в Атлетіку, або в Бордо Лапорт: Футбольну пенсію проведу або в Атлетіку, або в Бордо
Захисник поділився враженнями від трансферу.
Футбол 07 вересня 2023, 13:41 (football.ua)
Дешам: Мбаппе не має зобов’язань бути присутнім на спілкуванні із ЗМІ Дешам: Мбаппе не має зобов’язань бути присутнім на спілкуванні із ЗМІ
Керманич збірної Франції встав на захист власного підлеглого.
Футбол 07 вересня 2023, 14:06 (football.ua)
Мампассі проміняв болота на останню команду Бельгії Мампассі проміняв болота на останню команду Бельгії
Сергій Сидорчук має шанс зустрітися на полі з колишнім захисником молодіжної збірної України, який поїхав на росію.
Футбол 07 вересня 2023, 14:38 (football.ua)
Тебас: Хотів би, щоб Мессі завершив кар єру у Ла Лізі. Це було б найкращим рішенням для нього, для мене та для Барселони Тебас: Хотів би, щоб Мессі завершив кар'єру у Ла Лізі. Це було б найкращим рішенням для нього, для мене та для Барселони
Чи будуть від президента Ла Ліги нові ідеї щодо популяризації іспанської першості, окрім варіанту з поверненням зіркового аргентинця?
Футбол 07 вересня 2023, 11:04 (football.ua)
Гойлунда: Хто мною цікавився? Краще залишу це при собі Гойлунда: Хто мною цікавився? Краще залишу це при собі
Форвард Манчестер Юнайтед прокоментував чутки довкола себе.
Футбол 07 вересня 2023, 11:12 (football.ua)
УАФ заперечує інформацію про фальсифікацію документів щодо співпраці з Колліною УАФ заперечує інформацію про фальсифікацію документів щодо співпраці з Колліною
В Українській асоціації футболу відреагували на окремі обвинувачення в ЗМІ щодо підробки підпису П’єрлуїджі Колліни.
Футбол 07 вересня 2023, 11:29 (football.ua)
Челсі цікавився Авонії близько до закриття трансферного вікна Челсі цікавився Авонії близько до закриття трансферного вікна
Нігерійський нападник міг покинути Ноттінгем Форест.
Футбол 07 вересня 2023, 11:47 (football.ua)
Ліверпуль хотів підписати талановитого півзахисника Флуміненсе Ліверпуль хотів підписати талановитого півзахисника Флуміненсе
Бразильський опорник міг поповнити склад англійського клубу.
Футбол 07 вересня 2023, 12:08 (football.ua)
Гойлунд: Хто мною цікавився? Краще залишу це при собі 2Гойлунд: Хто мною цікавився? Краще залишу це при собі
Форвард Манчестер Юнайтед прокоментував чутки довкола себе.
Футбол 07 вересня 2023, 12:14 (football.ua)
Де Йонг: За останній час збірна Нідерландів мала досягати більшого Де Йонг: За останній час збірна Нідерландів мала досягати більшого
Півзахисник розповів про стан колективу перед вересневими матчами.
Футбол 07 вересня 2023, 12:23 (football.ua)
Півзахисник ПСЖ може опинитися у Туреччині Півзахисник ПСЖ може опинитися у Туреччині
Данілу Перейра зацікавив стамбульський Фенербахче.
Футбол 07 вересня 2023, 12:56 (football.ua)
Український стрибун у висоту з рекордом тріумфував на престижному турнірі у Швейцарії Український стрибун у висоту з рекордом тріумфував на престижному турнірі у Швейцарії
Андрій Проценко зумів подолати планку 2,24 метри.
Спорт 07 вересня 2023, 00:48 (ТСН.ua)
Відбір на Євро-2024: розклад та результати матчів 5-го туру Відбір на Євро-2024: розклад та результати матчів 5-го туру
У своєму четвертому поєдинку кваліфікації на континентальну першість збірна України у Польщі прийме команду Англії.
Спорт 07 вересня 2023, 09:29 (ТСН.ua)
Іммобіле стане новим капітаном збірної Італії Іммобіле стане новим капітаном збірної Італії
Віце-капітаном національної команди буде Джанлуїджі Доннарумма.
Футбол 07 вересня 2023, 00:15 (football.ua)
Збірна України провела два тренування у Тшебниці Збірна України провела два тренування у Тшебниці
Команда Сергія Реброва продовжує підготовку до найближчих матчів проти Англії та Італії.
Футбол 07 вересня 2023, 00:21 (football.ua)
Кривцов: Альба, Бускетс та Мессі – прості хлопці, дуже скромні Кривцов: Альба, Бускетс та Мессі – прості хлопці, дуже скромні
Український захисник поділився своїми думками про зіркових новачків Інтера Маямі.
Футбол 07 вересня 2023, 00:41 (football.ua)
Моурінью: Фінал проти Севільї? Якщо я зараз почну говорити, мене забанять Моурінью: Фінал проти Севільї? Якщо я зараз почну говорити, мене забанять
Керманич Роми досі не відійшов від поразки в Лізі Європи.
Футбол 07 вересня 2023, 08:14 (football.ua)
Андерлехт оголосив про трансфер Торгана Азара Андерлехт оголосив про трансфер Торгана Азара
Форвард повернувся на батьківщину.
Футбол 07 вересня 2023, 08:42 (football.ua)
Коман — щодо висловлювань ван Гала: Я пережив схожі моменти в Іспанії поміж Реалом та Барселоною Коман — щодо висловлювань ван Гала: Я пережив схожі моменти в Іспанії поміж Реалом та Барселоною
Керманич збірної Нідерландів із розумінням поставився до висловлювань попередника.
Футбол 07 вересня 2023, 09:18 (football.ua)
Куман — щодо висловлювань ван Гала: Я пережив схожі моменти в Іспанії поміж Реалом та Барселоною Куман — щодо висловлювань ван Гала: Я пережив схожі моменти в Іспанії поміж Реалом та Барселоною
Керманич збірної Нідерландів із розумінням поставився до висловлювань попередника.
Футбол 07 вересня 2023, 09:42 (football.ua)
Стало відомо, скільки Евертон заробить на продажі Демарая Грея до Саудівської Аравії Стало відомо, скільки Евертон заробить на продажі Демарая Грея до Саудівської Аравії
Сума трансферу ямайського вінгера в Аль-Іттіфак складе 10 мільйонів доларів США.
Футбол 07 вересня 2023, 09:51 (football.ua)
Баварія взимку повернеться до спроб підписати Палінью Баварія взимку повернеться до спроб підписати Палінью
Мюнхенський гранд не втратив предметний інтерес до португальського опорника, незважаючи на те, що його трансфер не встигли оформити влітку.
Футбол 07 вересня 2023, 10:16 (football.ua)
Ліон хоче запросити Поттера на зміну Блану Ліон хоче запросити Поттера на зміну Блану
Команда провалилась на самому старті сезону.
Футбол 07 вересня 2023, 10:16 (football.ua)
Поттер відмовився замінити Блана на посаді головного тренера Ліона Поттер відмовився замінити Блана на посаді головного тренера Ліона
Англійський фахівець вирішив, що зараз ще не час повертатись до тренерської роботи.
Футбол 07 вересня 2023, 10:40 (football.ua)
Еванс: За будь-якої можливості повернутись до Манчестер Юнайтед, я б це зробив Еванс: За будь-якої можливості повернутись до Манчестер Юнайтед, я б це зробив
Захисник прокоментував початок нової сторінки взаємин із клубом.
Футбол 07 вересня 2023, 10:40 (football.ua)
Хмара тегів